Найсвіжіше:
• Вірт відверто розповів, чому покинув тернопільську “Ниву” • У Збаражі згоріла приватна оселя: рятувальники вберегли від вогню сусідні будівлі та техніку • Головний тренер «Вікнин» Ростислав Ціх: «Хлопці за два роки змужніли, це показала остання гра проти «Агрону» • Фіктивні акти і завищені роботи: у ДСНС Тернопільщини розкрили схему на 1,8 млн грн • Пилочки для манікюру: які бувають і як обрати • Гучна справа ТЦК у Борщеві: доки тривають суди і слідство, померли вже двоє людей • На Тернопільщині замінять аварійний міст через річку Стрипа • Довідка про несудимість: як отримати офіційний документ швидко та без черг • Палац із таємним ходом і шаховим орнаментом: на Тернопільщині відновлять графський маєток • У громаді на Тернопільщині здійснюватиметься відстріл тварин • По 50 тис грн отримають власники квартир, чиї помешкання згоріли під час ракетної атаки по Тернополю • Спочив у Бозі керівник оркестру з Кременеччини • У гаражі тернополянина виявили гранату та порохові заряди до мінометних мін • Депутатка Зборівської міськради склала мандат • У Тернополі освятили хрест на місці загибелі людей після ракетного обстрілу • Диякон “Свідків Єгови” вважав захист України тяжким гріхом: що вирішив тернопільський суд • На Чернігівщині загинув прикордонник з Кременеччини • Жахлива ДТП на Теребовлянщині: загинув 49-річний чоловік • В Одесі й Тернополі знешкодили масштабну тіньову мережу виробництва та збуту тютюну  • Від окопів до саду: як ветеран Тарас Попенко знаходить позитив після війни • Головний тренер ФК «Нараїв» Богдан Дзюла: «Замість «чемпіонської» групи, опустилися в групу «вибування» • Шокуюча новина: голова Байковецької громади Анатолій Кулик подав у відставку • У громаді на Тернопільщині зросла вартість шкільного харчування • Тернопільський завод запустив лінію з виготовлення пластівців швидкого приготування • На Гусятинщині громаді повернуто майно вартістю 4,3 млн грн
rss

Стали відомі нові графіки руху автобусних маршрутів до садівничих товариств навколо Тернополя


Опубліковано: 30 Травня 2023р. о 13:00


Затверджено графіки руху автобусних маршрутів, які курсують до садівничих товариств. Громадяни можуть користуватися автобусом №33 та сезонним спеціальним маршрутом «вул. Львівська – Другі дачі».

Зокрема, на маршруті №33 «видавництво «Збруч» – обласний геріатричний будинок – дачі «Ветеран» автобуси курсують за таким графіком:

– від зупинки «видавництво «Збруч»: 07:00, 08:00, 09:00, 10:00, 14:00, 16:00, 17:00, 18:00;

– від дач «Ветеран»: 07:30, 08:30, 09:30, 10:30, 14:30, 16:30, 17:30, 18:30.

Пільгові категорії тернополян з 1 червня матимуть можливість безоплатного проїзду цим транспортом по «Соціальній карті Тернополянина».

Важливо! Автобус №33 курсуватиме щодня, крім неділі та релігійних свят.

Щодо сезонного маршруту «вул Львівська – Другі дачі», то у понеділок, середу, п’ятницю та суботу транспорт працюватиме так:

від зупинки «вул Львівська»: 07:40 і 17:40;
від дачних товариств: 08:00 і 18:00.
Перевезення до садівничих товариств «Галичанка», «Домобудівник» та ін., розташованих на Львівському шосе, передбачатимуть безоплатні перевезення пасажирів – пільговиків при пред’явленні пільгової «Соціальної карти Тернополянина» та посвідчення встановленого зразка.

 


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Рубрика:




Новини
20 Грудня
19 Грудня
18 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше