Найсвіжіше:
• Стали відомі результати усіх матчів ігрового дня чемпіонату Тернопільської області з футболу • На Тернопільщині через суд намагаються конфіскувати понад один гектар землі у росіянки • На Тернопільщині мотоцикліст збив 11-річного хлопчика і втік з місця ДТП • В одній з громад Тернопільщини оголошено День жалоби за загиблим солдатом  • Ще одного водія з підробленими документами виявили тернопільські патрульні • У Тернополі виявили чергове провалля: лише з понеділка відповідні служби з’ясовуватимуть причину його утворення, бо… вихідні (+фото) • Як мер Бережан кинув депутатів, підставив військовослужбовця та залишив без зарплати понад 400 працівників лікарні • Синоптики повідомили, якою буде погода на Тернопільщині в три останні дні травня • Минулої ночі сотні жителів громади на Тернопільщині зустріли тіло загиблого Героя • Громада на Тернопільщині зустріла загиблого на війні Героя: отримав вогнепальне осколкове поранення і помер у госпіталі Запоріжжя  • Тернопіль приймав ветеранський чемпіонат України з футболу (+фото) • Небесне військо поповнив ще один Герой з Тернопільщини: свій останній бій воїн прийняв на Харківщині • Футбольний чемпіон Тернопільщини пробився до фінальної частини всеукраїнських змагань • Судитимуть батька і сина зі Збаражчини за незаконне зберігання зброї та нанесення тілесних ушкоджень поліцейському • На Тернопільщині на ковід захворіло 4 людини • Через пів року зниклий безвісти Герой з Тернопільщини востаннє повертається до рідної домівки • Митрополит Київський і всієї України відвідає Тернопіль: програма візиту • З 1 червня проїзд на маршрутах до садівничих товариств буде безкоштовний для власників пільгової «Соціальної карти тернополянина» • «Копаний м’яч» №3: неймовірно емоційний та драматичний центральний матч ігрового тижня у Заліщиках, лідерські розбірки у першій лізі та злива голів у головному поєдинку другої ліги   • У Тернополі за 1,8 мільйона доларів продають будинок культури • У Тернополі відзначили День екстреної медицини (фото) • Криваве вбивство у Кременці: 175 разів ударив пенсіонера ножем за відмову дати гроші на горілку • Небесне військо поповнив ще один Герой з Тернопільщини: свій останній бій воїн прийняв на Луганщині • Жахлива аварія на Бережанщині: пасажирка загинула, водій та ще одна пасажирка з тяжкими травмами у лікарні • На Тернопільщині розпочалися заходи з протидії кримінальним правопорушенням у сфері обігу підакцизних товарів
rss

Стало відомо, коли на Тернопільщині скасують заборону на продаж алкоголю


Опубліковано: 11 Квітня 2022р. о 22:39 Переглядів: 7956


На сьогодні на Тернопільщині діє заборона продажу алкогольних напоїв. Ми це розуміємо, але маємо воєнний час і мусимо всі потерпіти до Пасхи, святкування Великодня. Думаю, що ближче до свят буде переглянуте це питання, але про це будемо говорити пізніше, сказав сьогодні, 11 квітня, під час брифінгу начальник Головного управління поліції в Тернопільській області Олександр Богомол.     

– Сьогодні поліція працює по можливій незаконній діяльності, зокрема, це стосується збуту алкогольної продукції та збуту фальсифікованої алкогольної продукції. Спонукаю, щоби люди не купували її, тому що можуть бути випадки отруєння, а це дуже небезпечно для здоров’я, – зазначив Олександр Богомол.

Нагадаємо, нещодавно оперативники Тернопільського управління Департаменту внутрішньої безпеки задокументували протиправну діяльність жителя Кременецького району, який займався збутом незаконно виготовлених алкогольних напоїв та тютюнових виробів. Чоловік за місцем проживання налагодив торгівлю підакцизного товару. У ході санкціонованого обшуку у нього виявлено пів тони незаконно виготовленого коньяку, двадцять ящиків горілки та стільки ж вина із марками акцизного податку з ознаками підробки, а також 500 пачок цигарок без марок акцизного податку. Загальна сума вилученого – понад 250 000 гривень.

Відомості за даним фактом внесено до Єдиного реєстру  досудових розслідувань за частиною 1 статті 199 Кримінального кодексу України (збут незаконно виготовлених, одержаних чи підроблених марок акцизного податку). Санкція статті передбачає покарання від трьох до семи років позбавлення волі.

Оперативні заходи тривають, поліцейські встановлюють канали постачання фігуранту підакцизної продукції та осіб, причетних до її виготовлення.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , ,





Новини
28 Травня
27 Травня
26 Травня
Коли на Вашу думку завершиться війна?
Погода
Реклама
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше
Юридична консультація

Шановні читачі «Номер один»!

Запрошуємо Вас скористатися онлайн-консультацією юриста нашої редакції – адвоката Анатолія Омеляновича Мовчана.

Детальніше