Найсвіжіше:
• Спочила в Бозі молода та талановита вчительки фізики з Козівщини • На Зборівщині засудили чоловіка, який обікрав товариша з інвалідністю • На Монастирищині засудили чоловіка, який незаконно видобував цінний природній камінь • На Сумщині загинув помічник гранатометника з Тернопільщини • Офіційно підтверджено загибель ще одного воїна з Тернополя на Курщині • Митрополит Епіфаній вшанував Тернопільську ікону Божої Матері в Надставній церкві • Ярослав Вишняк підтвердив переговори з тернопільською «Нивою» • Трагічна втрата для Тернополя: у бою на Сумщині загинув військовий • Вважався зниклим безвісти понад рік: підтверджено загибель воїна з Тернополя на Курщині • Загинув на Запоріжжі: Тернопіль завтра прощатиметься з відважним захисником • Як зробити авто молодшим — засоби, які реально працюють • Стали відомі результати матчів ігрового дня чемпіонату Тернопільщини з футболу • На Шумщині судили чоловіка, який під час сварки в магазині вдарив покупця в живіт • Тернопільський водоканал анонсував незручності для жителів «Східного» та «Канада» • Поки жінка була в церкві, у тернопільському парку в неї викрали флагманський смартфон • На Сумщині загинув бойовий медик з Кременеччини • Бізнесу загрожують гігантські штрафи: який документ треба подати в ТЦК до 20 червня • Випускник тернопільського вишу очолив впливове Національне агентство • Перевірте свою адресу: на 10 вулицях Тернополя 10 червня не буде води • На Шумщині свекор під час конфлікту побив невістку • Про полон розповів сім’ї побратим, який був у одній камері: додому повернувся боєць 46-ї бригади з Тернопільщини • Важка хвороба забрала життя шестикласниці з Тернополя • У Тернополі майже цілий клас пішов зі школи вслід за улюбленою вчителькою • У двох мікрорайонах Тернополя 9 червня будуть перебої з водою: що відомо • Воїн з Тернопільщини зник безвісти на фронті: мрію про спаржеву ферму продовжує втілювати його мама
rss

Стало відоме ім’я нового головного податківця Тернопільщини


Опубліковано: 25 Лютого 2021р. о 9:14

Наказом Державної фіскальної служби України від 23 лютого 2021 року тимчасове виконання обов’язків начальника Головного управління ДФС у Тернопільській області покладено на підполковника податкової міліції Романа Лисаковського.
Роман Лисаковський у 2008 році закінчив Національний університет Державної податкової служби України. За період проходження служби в податковій міліції працював на оперативних та керівних посадах у Тернопільській, Львівській областях та апараті Державної фіскальної служби України.
Нагороджений відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції».

Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , , ,





Новини
8 Червня
7 Червня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше