Найсвіжіше:
• Близько 1 млн грн «зникло» з виконавчого провадження: керівника відділу ДВС засуджено на 3 роки • Мешканцям пошкодженого ракетою будинку в Тернополі припинили виплати на оренду житла • Держреєстратор з Монастириська незаконно перереєстрував 697 земельних ділянок • Зборівчанин – новий голова комітету дитячо-юнацького футболу Тернопільщини • У жителя Почаєва оперативники поліції вилучили перероблену зброю • Майже 20 місяців вважався зниклим безвісти: громада Тернополя прощатиметься із загиблим Героєм • У Дніпропетровській області перестало битися серце воїна з Тернополя • Україна анулює найбагатшому уродженцю Тернопільщини спецдозволи на стратегічні родовища • Опорний півзахисник ФК «Борщів» став гравцем професійного клубу • Консорціум з тернопільськими власниками ремонтуватиме укриття за завищеними цінами на матеріали • У храмі УПЦ МП біля Почаєва помітили зображення з кольорами російського прапора • В Україні вводять нові санкції проти найбагатшого уродженця Тернопільщини • Від сьогодні через Тернопіль почав курсувати новий поїзд до Карпат • Завтра Тернопільщину чекає погодна небезпека • Засудили шахрайку, яка хотіла нажитися на потерпілих від ракетного удару в Тернополі • У Тернополі та громадах знову змінили черги вимкнення світла • На Тернопільщині судитимуть шістьох осіб за збут наркотиків і незаконний обіг зброї • Біля Старого парку в Тернополі збудують новий ЖК на 4-10 поверхів • На Тернопільщині судитимуть інженера за неякісний ремонт дороги • До суду направлено справу спільників, які привласнили кошти на ремонті приміщення ДСНС на Тернопільщині • На Кременеччині п’яний водій збив неповнолітню дівчину • На Запоріжжі останній бій прийняв воїн з Тернопільщини • На Запоріжжі загинув молодший сержант з Бережанщини • На Тернопільщині жінка спалила живцем коханку чоловіка • Масштабна пожежа на Гусятинщині: важкі опіки отримав чоловік
rss

Сподіваючись отримати грошову допомогу від держави, жителька Тернопільщини перерахувала шахраям 26 тисяч гривень


Опубліковано: 26 Серпня 2023р. о 15:00

 

Майже дві години потерпіла спілкувалася телефоном з незнайомцем, котрий переставився працівником банку. Виконала усі його вказівки, як наслідок, – втратила 26 тисяч гривень.

До співробітників Лановецького відділення поліції надійшло повідомлення від жительки Вишнівецької громади про вчинення щодо неї шахрайських дій невідомої особою.

Зі слів жінки, до неї зателефонував незнайомець і відрекомендувався менеджером банку. Він повідомив, що їй надійшло нарахування для отримання грошової допомоги від держави. Жінка повірила, адже раніше подавала заявку на оформлення таких виплат.

Телефонний аферист попросив потерпілу зайти у банківський мобільний додаток і провести деякі операції для того, щоб вона могла отримати кошти. У додатку жінка побачила віртуальну карту на якій було декілька тисяч гривень. Зловмисник сказав, що ці гроші потрібно перекинути на інший рахунок, аби вона могла скористатися ними. Потерпіла виконувала усі вказівки псевдопрацівника банку. У результаті перекинула зі своїх карток 26 тисяч гривень на чужі рахунки.

За даним фактом розпочали кримінальне провадження за ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України. Тривають заходи для встановлення особи шахрая та притягнення його до відповідальності.

Працівники поліції вкотре радять жителям області бути обережними та не довіряти телефонним незнайомцям. Завжди перевіряйте інформацію, яку вам повідомляють. У жодному разі не проводьте жодних операцій з картками в телефонному режимі, не перекидайте кошти на невідомі вам рахунки та не розголошуйте коди, які надходять вам на телефон.

У разі, якщо ви стали жертвою шахраїв, звертайтесь до найближчого відділення поліції або телефонуйте «102».


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Рубрика:
Мітки: ,




Новини
4 Лютого
3 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше