Найсвіжіше:
• У відомого тернопільського забудовника проводять обшуки • Герой Козівщини та Бережанщини: ДНК-експертиза підтвердила загибель воїна на Донеччині • Тернопільщина в числі лідерів за зростанням вартості житла на вторинному ринку • На Херсонщині прийняв свій останній бій воїн з Тернопільщини • На Харківщині загинув сержант з Борщівщини • Суд відпустив на волю підозрюваного у трьох спробах зґвалтування мешканця Тернопільщини • Як вибрати оптимальний дуйчик для дому чи офісу • Розклад святкових богослужінь у церквах Тернополя на Вербну неділю • У Тернополі проведуть майстер-клас з розпису писанок • Дівчина з Кременеччини отримала грант по пошиття церковного одягу • У Кременецьких горах закликають берегти чистоту заповідних вершин • У центрі Тернополя сталася стрілянина • Спочив у Бозі досвідчений лікар з Бережанщини • Зміни в мобілізації та СЗЧ, терміни служби, виплати – Міноборони готує низку рішень для війська • Очільник Тернопільщини ніколи не пропонував знизити мобілізаційний вік до 18 років • На Запоріжжі загинув офіцер з Борщівщини • Тернопільська мерія заявила, що львівські власники ФК “Нива” використовують стадіон для власного збагачення • На Донеччині загинув командир екіпажу БпЛА з Тернопільщини • “Ниві” не дозволили проводити матч на стадіоні в Тернополі • На Запоріжжі загинув ще один Герой з Тернополя • На Гусятинщині невідомі викрали дерева із Алеї Героїв • На Тернопільщині викрито директора лікарні на незаконних схемах • Коропецька селищна рада незаконно привласнила 17,76 га землі  • Заліщицький «Дністер» дозаявив двох нових футболістів • Автомобілі Zeekr: коли технології та комфорт зустрічаються на дорозі
rss

Спочила у Бозі відома вчителька з Тернопільщини


Опубліковано: 29 Жовтня 2025р. о 10:59

Не стало прекрасної людини, чудової педагогині Валентини Антонівни Батьковець, яка своїми діями та вчинками, своїм розумом виховала не одне покоління учнів. Вміло вчила їх мудрості та відповідальності, повідомляє Коропецький ліцей імені М. Каганця.

Валентина Антонівна усе своє життя вирізнялася стійкістю характеру, силою духу та наполегливістю. Вона була людиною мудрою, врівноваженою, чуйною, доброю, ніколи не забувала про проблеми тих, хто поруч, особистістю справді неординарною, яскравою, невтомним і самовідданим Педагогом, хорошою колегою.

Висловлюємо щирі співчуття близьким, друзям, колегам – усім, хто знав і працював з Валентиною Антонівною. Ми навіки збережемо світлу пам’ять про Валентину Антонівн у своїх серцях і завжди будемо згадувати її як педагога, який репрезентував своєю особистістю не лише рідну школу, але й Коропецьку землю. Нехай добрий, світлий спомин про Валентину Батьковець завжди залишиться у серцях близьких, друзів, колег, учнів – усіх, хто її знав, любив та шанував. Хай душа її знайде вічний спокій, а Господь прийме, де праведні спочивають. Вічна і світла пам’ять!, – йдеться у повідомленні колективу Коропецького ліцею ім. М. Каганця

Чин похорону відбудеться 29.10.2025 р. о 12:00 годині.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн

Перегляньте також:





Новини
4 Квітня
3 Квітня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше