Найсвіжіше:
• Дитячі лабіринти для торгових центрів від ТМ Kidigo • Міський голова Чорткова задекларував майже мільйон доходу і багато готівки • У ЦВК прокоментували чутки про президентські вибори і референдум після 24 лютого • Смертельна аварія на Козівщині: 6 років тюрми за смерть неповнолітньої • Мешканка Кременеччини виманювала кошти за працевлаштування за кордоном • Чорні та криваві руки окупантів обірвали життя молодому воїну з Тернопільщини • У Теребовлянській прокуратурі – новий керівник • Від 12 лютого у Тернополі призупиняють роботу пункти обігріву «Тепле місто» • У Бережанській прокуратурі – новий керівник • Росія вдарила Кинджалом по Львову: що відомо • 13,5 тис євро за переправлення через кордон – підозрюють жителя Бережанщини • Зупинилися серце військового з Тернопільщини: пройшов пекло війни • Викладач тернопільського університету за хабар допоміг знайомому працевлаштуватися у богословську академію • Смертельна аварія на Бережанщині: медики 12 днів боролися за життя потерпілого • «Для нас немає дня чи ночі, ми реагуємо на потребу людей у будь-яку годину доби», – власник закладів «Гріє» та «Speakeasy» Юрій Фролов • Оренда VPS-сервера: окрема система для гнучкого керування ресурсами • На Кременеччині горів житловий будинок • Тернополяни встановили історичний рекорд у Дубаї • Перестало битися серце 55-річного офіцера з Тернопільщини • 21 місяць надій та сподівань: біля Бахмута загинув молодий воїн з Тернопільщини • Відійшов у вічність 55-річний захисник України з Тернопільщини • На Монастирищині недобросовісні орендарі мають повернути громаді понад 34 га землі • На Тернопільщині в багажнику таксі знайшли бойові гранати та патрони • З російського полону повернувся мешканець Тернопільщини • У Тернопільській прокуратурі – новий керівник
rss

Сім’ю тернопільського бізнесмена у власному домі катувала і пограбувала невідома банда


Опубліковано: 28 Серпня 2016р. о 18:00

rybaj

У ніч з 20 на 21 серпня восьмеро невідомих осіб у балаклавах іта зі зброєю увірвалися до помешкання відомого тернопільського бізнесмена Степана Рубая, що знаходиться в приміському селі Підгороднє, побили чоловіка і членів його сім’ї та пограбували.

Як повідомив заступник начальника Головного управління Національної поліції Тернопільщини Степан Яцух, нападники зайшли до будинку приватного підприємця через вхідні двері, що були незачинені. Сталося це о 23.30. Степану Рубаю, його дружині та синам з допомогою пластикових стяжок зв’язали руки та нанесли тілесні ушкодження.

Невідомі особи з будинку викрали 10680 доларів та 22000 гривень, а також хутряні вироби, десять найменувань ювелірних прикрас, пневматичний пістолет, два мобільні телефони.

Вийшовши з помешкання, зловмисники сіли в автомобіль «Toyota Land Cruiser», що належить господарю помешкання, і на ньому поїхали у невідомому напрямку.

Оперативно-розшуковими заходами співробітники кримінальної поліції розшукали викрадену автівку в сусідньому селі Почапинці, за триста метрів від центральної дороги. Найімовірніше, там зловмисників чекав інший транспорт.

До медичного закладу з закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку, забоями та саднами голови, обличчя, лівого вуха, лівого передплечового суглоба, передньої черевної стінки звернувся глава родини. Його дружину оглянули лікарі бригади швидкої допомоги і діагностували закриту черепно-мозкову травму, струс головного мозку. Потерпілі не госпіталізовувались.

Кримінальне провадження розпочато за частиною четвертою статі 187 та частиною третьою статті 289 КК України. Проводиться комплекс заходів, спрямованих на встановлення та затримання осіб, причетних до вчинення цього резонансного злочину.

Наразі тернопільські правоохоронці розробляють, але поки офіційно не оприлюднюють кілька версій збройного нападу на підприємця. Відомий тернопільський волонтер та історик Ігор Крочак вважає, що на бізнесмена могли напасти грабіжники зі сходу, адже Степан Рубай активно допомагає українській армії.

Додамо, що до сфери інтересів Степана Рубая входить м’ясопереробка, сільське господарство, будівництво, сфера розваг та спортивна індустрія.

Іван Білий


Джерело: Тижневик "Номер один"
Рубрика:
Мітки: , ,




Новини
11 Лютого
10 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше