Найсвіжіше:
• 21 місяць надій та сподівань: біля Бахмута загинув молодий воїн з Тернопільщини • Відійшов у вічність 55-річний захисник України з Тернопільщини • На Монастирищині недобросовісні орендарі мають повернути громаді понад 34 га землі • На Тернопільщині в багажнику таксі знайшли бойові гранати та патрони • З російського полону повернувся мешканець Тернопільщини • У Тернопільській прокуратурі – новий керівник • “Світлові стовпи”: жителі Тернопільщини бачили рідкісне оптичне явище • У Тернополі у ДТП зіткнулися водії автомобіля та мопеду • На Кременеччині лікарня сфальшувала документи 90 пацієнтів • «На позиціях було відчуття, ніби над нами проходить авіатраса ворожих дронів», – тернопільський поліцейський • У Бережанах горіла приватна будівля • На Борщівщині сталася пожежа на площі 80 м² • Спочив у Бозі греко-католицький священник з Тернопільщини • Трагедія у Великобірківській громаді: померли мама та донька • Між бойовими завданнями солдат з Тернопільщини з позивним «Кухар» намагався потішити побратимів смачними стравами • Кількість скарг на ТЦК – Тернопільщина в лідерах • На Гусятинщині в приватному будинку виявили мертвого чоловіка • У лютому Землю накриють шість магнітних бур • Виховательку дитбудинку викрили на катуванні пʼятьох дітей • На війні загинув ще один воїн з Тернопільщини • На Тернопільщині вперше провели високотехнологічне втручання в артерію • У Тернополі перша пацієнтка обстежилася за програмою “Скринінг здоров’я 40+” • На Козівщині засудили енергетика через загибель колеги від удару струмом • Школа №23 у Полтаві залишається закритою через аварійний стан будівлі • 15 місяців вважався безвісти зниклим: на Донеччині загинув воїн з Козівщини
rss

Сім’я з Підволочиська отруїлася невідомим газом


Опубліковано: 10 Листопада 2021р. о 12:03

Після святкування новосілля до реанімації з отруєнням невідомим газом потрапила сім’я з Підволочиська. Батька, матір та їхнього 7-річного сина медики «швидкої» госпіталізували ще 1 листопада.

Як з’ясувалося, непритомних дорослих забрала швидка допомога з важким отруєнням. У них зафіксували дихальну недостатність. Хлопчик почувався краще. Спочатку лікарі подумали, що сім’я отруїлася чадним газом, але симптоми інтоксикації не збігалися. Тому підозрюють, що це могло статися через надувні кульки з гелієм, яких у будинку було дуже багато. Підтвердити це має ще додаткова експертиза, яка триватиме близько місяця. Отруєння сім’ї з Підволочиська підтвердили і в міській раді.

– Такий випадок дійсно був зареєстрований у нашій громаді. Сім’я порядна, ніколи на обліку в соціальних службах не стояла. Чи могли вони отруїтися чадним газом – не думаю, там такої можливості не було, усе справне. Медики записали як отруєння невідомим газом. Більше будуть з’ясовувати правоохоронці, які після повідомлення з лікарні прибули до будинку й обстежили помешкання, – розповів заступник голови Підволочиська Іван Осадчук.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Рубрика:
Мітки: , ,




Новини
10 Лютого
9 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше