Найсвіжіше:
• На Теребовлянщині під колесами авто загинув 65-річний чоловік • У центрі Тернополя сталася масова бійка молодиків (відео) • У Тернополі син до смерті забив рідну матір • Співак з Тернопільщини відреагував на заміжжя ексдружини, з якою він прожив у шлюбі понад 20 років • У лікарні швидкої допомоги у Тернополі запрацював Центр ментального здоров’я • Військовий з Тернопільщини загинув через місяць після мобілізації • Футзальний чемпіон Тернопільщини дозаявив чемпіона України • Як вибрати гербіцид на соняшник під технологію вирощування: класична, Sumo, Clearfield • Воїн з Тернопільщини прийняв свій останній бій у Луганській області • На Тернопільщині оприлюднили графік вимкнення світла на 5 грудня • Від слідчого до командира мінометного розрахунку: історія тернопільського поліцейського Володимира Кузьо • На Теребовлянщині ув’язнили батька, який розбещував малолітню доньку • На Лановеччині п’яний студент на батьківському авто збив багатодітну матір • На Гусятинщині вантажівка збила пішохода: численні травми та переломи • Трагедія у Великій Березовиці: в пожежі загинула жінка • Інтимна пластика без табу: як жінки повертають комфорт і контроль над власним тілом • Вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув військовий з Тернополя • На Гусятинщині водій намагався підкупити поліцейських • І знову винна клінінгова компанія: чому жінки відмовляються бути домогосподарками • Міську раду Кременця зобов’язали охороняти Єврейське кладовище • Тернопільміськгаз готують до банкрутства через кримінал і махінації з коштами • Два гравці «Ниви» виступатимуть у Тернопільській футзальній лізі • На Тернопільщині сьогодні від 9 години цілий мікрорайон буде без води • Нардеп із Тернопільщини Михайло Цимбалюк отримав високу нагороду • Колишній голова Тернопільської облради отримав звання капітана
rss

Сім камер відеонагляду встановили на новому комунальному ринку в Чорткові


Опубліковано: 22 Жовтня 2021р. о 8:52

Нещодавно у Чорткові на вул. О. Гончара запрацював новий комунальний ринок. Задля безпеки підприємців та покупців і громадського порядку тут встановили сім камер відеонагляду, які охоплюють всі ряди та бокси.

«Розширення системи відеонагляду – надважливе завдання для нас. Адже це насамперед безпека мешканців та допомога правоохоронним органам у розкритті злочинів», – зазначив міський голова Чорткова Володимир Шматько.

Окрім того, у скорому часі планують встановити камери відеонагляду на окремих ділянках вул. Копичинецької, Січинського, Теліги, Залізничної, Гончара та Хичія. Тут уже провели оптоволоконну мережу та встановили комутаційні бокси. 

До слова, на даний момент до системи спостереження у Чорткові підключено понад 60 камер. Значна їхня частина розташована у центрі міста, парку культури і відпочинку ім. І. Франка, переходах та перехрестях і людних місцях.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Рубрика:
Мітки: , ,




Новини
5 Грудня
4 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше