Найсвіжіше:
• У Тернополі 43-річний чоловік покінчив життя самогубством • У Тернополі виявили автомобіль, який перебуває у розшуку   • У Марійському духовному центрі Зарваниця відбулася Міжнародна наукова конференція УГКЦ (+фото) • Справу топ-корупціонерів з Тернопільщини будуть розслідувати ще два місяці • Кровопролитна війна з російськими окупантами забрала ще одне життя захисника-патріота з Тернопільщини • Сьогодні не буде газу на п’яти вулицях та одному мікрорайоні Тернополя • «Бажаємо жіночого щастя»: чим небезпечні стереотипи про жінок • Білим журавлем назавжди повернувся додому молодий вояк з Тернопільщини • На Тернопільщині в останню дорогу провели відомого футбольного тренера (+фото) • Чому діарея така небезпечна? • Жахлива війна забрала життя ще одного Героя з Тернопільщини • Небесне військо поповнив ще один Герой з Тернопільщини: свій останній бій воїн прийняв на Донеччині • “Ні я, ні моя дитина не були створені для війни”: воюють батьки та донька з Тернополя • 6 жовтня відбудеться нарада щодо організації нового сезону Ліги чемпіонів та Ліги Тернопільщини • З’їхав у кювет та перекинувся: на Тернопільщині водій загинув на місці аварії • Зупинилося серце молодого Героя з Тернопільщини: важке поранення, кілька операцій, лікування і… • Львівські хірурги врятували семимісячну дитину з Тернопільщини (+фото) • Тернополянин хотів допомогти ЗСУ, а насправді допоміг заробити шахраю • У Тернополі п’яний водій іномарки в’їхав в електроопору (+фото) • На Тернопільщині Миколаївський собор мають повернути заповіднику • Від сьогодні на тролейбусному маршруті №5 запроваджується безкондукторна система оплати за проїзд • Тернопільську “Ниву” покинули два футболісти  • Нюанси ділового етикету: чи подавати жінці руку для привітання? • На Тернопільщині набирає обертів Дитячо-юнацька футбольна ліга (+фото) • Підприємець випадково дізнався, що його «поховали» на Алеї героїв у Тернополі
rss

Шахраї вже запустили схему з «ковідною тисячею»


Опубліковано: 18 Листопада 2021р. о 16:25


ПриватБанк попередив українців про появу нової схеми масового фішингу особистих даних під приводом державних виплат за вакцинацію від COVID-19.

– За даними фахівців банку, вже зафіксовані випадки, коли клієнтам через різноманітні канали комунікацій (месенджери, електронну пошту) приходить повідомлення про доступні виплати за вакцинацію на кілька тисяч гривень. Далі шахраї пропонують перейти по посиланню на фальшиву сторінку сайту та заповнити особисті дані та реквізити банківських карток, – опублікував на своїй сторінці Олександр Жильцов. 


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: ,





Новини
4 Жовтня
3 Жовтня
Чи важче жінкам досягнути успіху на керівних посадах у владі?
Погода
Реклама
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше
Юридична консультація

Шановні читачі «Номер один»!

Запрошуємо Вас скористатися онлайн-консультацією юриста нашої редакції – адвоката Анатолія Омеляновича Мовчана.

Детальніше