Найсвіжіше:
• На війні загинув випускник тернопільського університету з позивним “Грек” • Мерія Тернополя погодила проведення матчу «Ниви» без глядачів: хід за ФК – Волочиськ? • Футбольний чемпіон Тернопільщини зіграв унічию на Волині • Креатинін і швидкість клубочкової фільтрації: як оцінити функцію нирок за аналізами? • На Харківщині загинув старший стрілець з Теребовлянської громади • На Тернопільщині відбулося три футбольні спаринги • Трагедія біля Тернополя: впала у водостічний канал та захлиснулася літня жінка • Важка недуга забрала життя молодшого сержанта з Тернопільщини • На трасі Ланівці – Вишнівець розбився 17-річний хлопець • Три дні шукали кременчанина, котрий скоїв смертельне ДТП • На Борщівщині судитимуть директора підприємства за незаконний видобуток глини на 1,7 млн грн • Я вперше зіткнувся з такими великими масштабами виготовлення та збуту наркотиків, – начальник тернопільської поліції • На Донеччині загинув фанат теребовлянської “Ниви” • На Дніпропетровщині загинув 24-річний воїн з Тернопільщини • Мешканця Зборівщини засудили за ухилення від мобілізації • Рекордний мільярд: надходження від Тернопільської митниці зросли на 39% • «Поділля» з Васильківців – новий переможець Зимової першості Тернопільщини з футболу • Що заробили за рік народні депутати від Тернопільщини: цифри • У госпіталі внаслідок серцевої недостатності помер воїн з Тернопільщини • Завтра на Тернопільщині різко зміняться погодні умови • На війні загинув 50-річний старший солдат з Тернопільщини • На Збаражчині через субсидії засудили пенсіонера • У Заліщиках судили багатодітну матір • Роль лікаря стоматолога у збереженні здоров’я: від першого візиту до бездоганної посмішки • Великогаївський «Агрон» дозаявив нового воротаря
rss

Серійна магазинна злодійка з Тернополя: обирала невелике майно, яке могла непомітно сховати під верхній одяг


Опубліковано: 8 Листопада 2022р. о 12:00

Оперативникам територіальних підрозділів поліції вдалося довести причетність чотирьох мешканців області до крадіжок. Їм загрожує позбавлення воля строком до восьми років.

Всі крадії діяли за аналогічною схемою. Вони чекали слушної нагоди й непомітно проносили товар повз каси. Двоє тернополян – 1988 років народження вперше попали в поле зору правоохоронців. Натомість одна з підозрюваних – місцева мешканка 1967 року народження, тричі чинила протиправне. Вона обирала невелике майно, яке могла непомітно сховати під верхній одяг.

Факт крадіжки задокументували й поліцейські Збаражчини. Раніше судимий житель району поцупив туалетну воду. У скоєному він зізнався.

Правоохоронці перевіряють причетність громадян до вчинення аналогічних злочинів на території області.

Відомості про події слідчі внесли в Єдиний реєстр досудових розслідувань відповідно до частини 4 статті 185 Кримінального кодексу України. Їх судитимуть по законах воєнного часу.


Джерело: Тижневик "Номер один"

Перегляньте також:





Новини
6 Квітня
5 Квітня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше