Найсвіжіше:
• Чому не ремонтуються дороги і тротуари у Чорткові: пояснення влади • За 9 тисяч доларів обіцяли незаконний виїзд за кордон: у Бережанах викрили двох спільників • На Тернопільщині викрито заступника начальника ТЦК за вимагання хабаря • Негода на Тернопільщині: майже 4,8 тисячі абонентів залишаються без електропостачання • Півтора роки вважався зниклим безвісти: війна забрала життя солдата з Тернопільщини • На Тернопільщині 17-річний мотоцикліст отримав травми в ДТП • Польща встановила особи вісьмох жертв, останки яких знайшли на Тернопільщині • Новий завод на Зборівщині забезпечить паливом птахокомплекси Тернопільщини та Львівщини • На Харківщині загинув авіаційний сапер із Кременецького району • Після наруги над могилою Лепкого представники з Бережан встановили тимчасовий барельєф • Как навсегда избавиться от зависимости: алкоголизм и наркомания – лечатся • Отримав $9 000 за зняття з розшуку – на Тернопільщині судитимуть посадовця підприємства • Житель Тернопільщини через суд скасував наказ про свій призов на військову службу • Перешкоджав ТЦК через Viber: мешканець Шляхтинців отримав 5 років • На Донеччині загинув військовий з Тернопільщини • Кубок Тернопільської області з футболу: визначилися чвертьфінальні пари • Кубок Тернопільської області з футболу: повні статистичні дані + фото • У Бережанах чоловіка підозрюють у торгівлі наркотиками: вдома знайшли канабіс та амфетамін • Вважався зниклим безвісти з 2024 року: Тернопіль прощатиметься з полеглим воїном • Таксі Будапешт — Ужгород: зручний спосіб дістатися до України • «Смачна локація» – як ветеран Олег Кучер після фронту розвиває магазин-кафе на Борщівщині  • Жахлива ДТП у Бучачі з потерпілим потрапила на відео • Біля Тернополя мотоцикліст врізався у відбійник і втратив ногу • Поліція Тернополя розслідує смертельний нещасний випадок на вулиці Карпенка • Як ефективно вивести із запою близьку людину
rss

Сенсація у Збаражі: «Галич» переміг головного претендента на «бронзу»


Опубліковано: 19 Вересня 2024р. о 11:22

Учора, 18 вересня, у Збаражі в рамках 16-го туру вищої ліги чемпіонату Тернопільської області з футболу 2024 року зустрічалися місцева команда «Галич» та бучацький «Колос». Головний претендент на «бронзу» – колектив з Бучача зазнав до певної несподіваної поразки від команди, яка перед цим поєдинком знаходилася на останньому місці турнірної таблиці.

Старт матчу і перші його хвилин 20-ть нічого не передвіщали лихого для бучачан. Вони контролювали гри, постійно нагнітали біля воріт збаражчан, подали з пів десятка кутових, кілька разів небезпечно пробивав Дмитро Проскура та Юрій Захарків. Перевага гостей призвела до пенальті на 28-й хвилині, коли у карній зоні порушив правила на форварді «Колоса» Захарківу, фланговий оборонець «Галича» Андрій Ласий. Пенальті взявся пробивав сам постраждалий і… не зумів переграти кіпера господарів Дмитра Загурського. Той, ногою зумів відбити доволі складний удар суперника.

Майже одразу «Галич» відкрив рахунок. Сталося це після подачі кутового. Гості спершу відбилися, однак на підборі найспритнішим виявився Олександр Божко, котрий ударом метрів з 23-ох поцілив у нижній, лівий від голкіпера кут воріт – стрибок Олександра Чернятиського виявився запізнілим (1:0).  

У середині другого тайму збаражчани збільшили свою перевагу до двох м’ячів. Їм вдалася зразкова атака через центр з наступною передачею Артема Васильченка на лівий краю на Арсена Царюка. Фланговий півзахисник вийшов віч-на-віч з Чернятинським і точно «поклав» м’яча у дальній кут воріт (2:0). На 75-й хвилині гості скоротили рахунок завдяки голу-красеню, ударом зі штрафного, Євгена Гуріна, котрий вийшов на заміну (2:1). Бучачани наприкінці матчу великими силами пішли відіграватися, мали кілька моментів (найближче до взяття воріт був Роман Наконечний), однак збаражчани вистояли і здобули першу домашню перемогу в сезоні та другу загалом і змогли покинути неприємну останню сходинку турнірної таблиці.

***

«Галич» (Збараж) – «Колос» (Бучач) – 2:1 (1:0)

18 вересня. Збараж. Стадіон «Колос». 100 гл. +20 град.

Арбітр – Іван Мандзюк (Тернопіль), асистенти – Михайло Брик (Тернопіль), Віталій Сердюк (В. Глибочок).

Спостерігач арбітражу – Василь Заторський (Тернопіль).

«Галич»: Загурський, Возьний-к, Рижук, Милян, Ласий, Чорній (Ревуцький, 30, Купчак, 87), Васильченко, Божко, Симчук (Чубатий,77), Царюк (Дума, 90), Крамарчук (Яцків, 90+1). Запасні: Третяк, Рупа, Білик, Літус, Прокопів, Козарчук, Бобко.

«Колос»: Чернятинський, Р. Кривий (Курдупель, 85), Новачинський-к, Ткачук, Грегуль, Сороцький (Гурін, 68), Сташків, Проскура (Наконечний, 73), Софінський (Кобеля, 57), Федчишин, Захарків. Запасні: Правдюк, Кармаліта, Мостовий.

Голи: Олександр Божко (29), Арсен Царюк (70), Євген Гурін (75).

На 28-й хвилині Юрій Захарків («Колос») не реалізував пенальті.  

Попередження: Юрій Захарків (9), Віктор Чорній (19), Степан Рижук (61), Арсен Царюк (68), Андрій Новачинський (71), Іван Курдупель (85).

 

ТАКТИЧНА РОЗСТАНОВКА

«Галич» (1х4х5х1)

Воротар – Дмитро Загурський

Центральні захисники – Віталій Милян та Степан Рижук

Лівий захисник – Андрій Ласий

Правий захисник – Роман Возьний

Опорний півзахисник – Артем Васильченко

Піднападник –Станіслав Симчук та Олександр Божко 

Лівий півзахисник – Арсен Царюк

Правий півзахисник – Віктор Чорній

Нападники – Максим Крамарчук

«Колос» (1х4х5х1)

Воротар – Олександр Чернятинський

Центральний захисник – Олександр Ткачук

Центральний захисник – Андрій Новачиський

Правий захисник – Роман Кривий

Лівий захисник – Владислав Грегуль

Опорний півзахисник – Владислав Сороцький та Арсен Сташків

Піднападники – Дмитро Проскура

Правий півзахисник – Роман Софінський

Лівий півзахисник – Іван Федчишин

Нападник – Юрій Захарків


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:





Новини
14 Липня
13 Липня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше