Найсвіжіше:
• Футбольний сезон-2024: кадрова революція у триразового срібного призера чемпіону Тернопільщини • Тернопільська мерія дофінансувала на 7 мільйонів одне з комунальних підприємств • Mercedes-Benz GLC: особливості та переваги моделі • Американському сенатору присвоєно звання почесного громадянина міста на Тернопільщині • Уродженець росії викинув валізу з тілом матері в Тернополі і намагався сховатися в Одесі • На Шумщині в результаті займання авто загинув 36-річний чоловік • Гравців, які мають 17 титулів чемпіонів Тернопільщини, заявив заліщицький «Дністер» • Ухилянт із Хоросткова, щоби не йти в тюрму, добровільно пішов до ЗСУ • Міноборони – про повістки за кордоном і чи встигнуть розробити електронний кабінет • Революція в кулінарії: суші бургер • Обмеження прав українців за кордоном вигідне лише нашому ворогу, – нардеп • Як вибрати клініку для ведення вагітності • За вчинення домашнього насильства жителю Зборова загрожує два роки тюрми • На два дні у Тернополі перекриють одну з головних промислових вулиць міста  • Житель Бережанщини постане перед судом за тяжкі тілесні ушкодження, що спричинили смерть потерпілого • Щемлива історія 22-річного воїна з Тернопільщини, який вижив після “скидання” вибухівки з дрона • Частина Тернопільської області буде без світла – стала відома причина • Військовослужбовиця з Тернопільщини нагороджена «Хрестом Військова честь» • Помер колишній головний тренер тернопільської «Ниви» • Футбольний чемпіон Тернопільщини заявився на сезон-2024: з п’ятьма новачками та без трьох лідерів • Чоловіки 18-60 років не зможуть отримати паспорти за кордоном – постанова Кабміну • Збиткові тепломережі Тернополя виплатили працівникам премій на мільйон • На дорогах Тернопільщини збираються встановити розумні відеокамери • У Тернополі помер похресник Степана Бандери • Ексдепутата Тернопільської райради підозрюють у вимаганні $300 тисяч хабаря
rss

Розгромні перемоги і поразки тернополян на кубку Юста

Опубліковано: 17 Лютого 2017р. о 11:02

Одразу три футбольні команди з Тернопільщини на минулому вік-енді провели поєдинки другого туру групової стадії кубка Ернеста Юста, що проходить на Львівщині. Але якщо ФК «Тернопіль» та теребовлянська «Нива» святкували великі перемоги, то тернопільська «Нива» поступилася з великим рахунком.

Найкраще на кубку Юста виступає першоліговий ФК «Тернопіль», який здобув другу перемогу. Після впевненої вікторії над СФК «Муроване» (4:0) з таким же рахунком перемогли середняка першої ліги чемпіонату Львівщини – ФОК «Городок». Рахунок у матчі відкрив лівий півзахисник Ілля Сірий, який реалізував вихід на одного воротаря. Далі, після передачі Тараса Червонецького, точним був удар Тараса Кривого. Курйозний гол у другому таймі записав на свій рахунок той же Кривий. Тарас із флангу виконував, очевидно, передачу, але так закрутив м’яча, що той залетів у ворота суперника. А крапку в матчі поставив Артур Дорі, який ударом головою завершив навісну передачу Андріана Бабича.

ФК «Тернопіль» виступав у такому складі: Воробей, Курило, Полянчук, Бабич, Процишин, Вонс, Кривий, Червонецький, Сірий, Дорі, Дульзон. На зміну виходили Різник, Оконський, Баб’як.

Відзначимо, що за ФК «Тернопіль» виступало п’ятеро гравців, які перебувають у розташуванні команди на перегляді. Півзахисник Ілля Сірий та нападник Павло Дульзон в осінній частині сезону виступали за аматорський «Авангард» з Корюківки (Чернігівська обл.), захисник Арсен Процишин останніх півроку грав за ФК «Суми», а до того мав досвід виступів за полтавську «Ворсклу», захисник Михайло Оконський заявлений за теребовлянську «Ниву» в аматорському чемпіонаті України, а молодий Артем Баб’як являється вихованцем тернопільського футболу.

Чемпіон Тернопільської області теребовлянська «Нива» після поразки в першому турі від «Фенікс-Стефано-1″ (Підмонастир) – 0:4, зумів здолати ФК «Ясени» (Ясниська) – 3:0. Долю матчу було вирішено за сім хвилин першого тайму, в які вмістилися всі три голи «Ниви». Як розповів «Номер один» головний тренер команди Назар Козак, відкрив рахунок у матчі Ігор Сороцький, який першим був на м’ячі після прострілу з флангу. Його удар воротар спершу відбив, але той другим дотиком перекинув м’яча через голкіпера. Вже через хвилину подвоїв перевагу теребовлянців Роман Гаврилюк. Сергій Куріцький подав із флангу, а Ігор Сороцький завдав удару головою, з яким справився воротар суперника. М’яч відскочив на 11 метрів і Гаврилюк зльоту «розстріляв» голкіпера. А незадовго після діагональної передачі від Володимира Гриба на Руслана Луцика, той вискочив віч-на-віч і акуратно на точність переправив м’яча в дальній кут.

На відміну від своїх земляків, з великим рахунком поступилася на кубку Юста тернопільська «Нива» – 0:4. Тут нічого дивного немає, адже суперником тернополян був діючий чемпіон Львівщини – СКК “Демня”. Ще у першому таймі гравці «Ниви» стримували атаки суперника, пропустивши лише на 43 хвилині та й то з пенальті. Натомість по перерві підопічні Петра Бадла «посипалися», пропустивши одразу три м’ячі.

Тернопільська “Нива”  виступала в такому складі: Механів (Рогаль, 46), Пріхна, Пікуль, Мороз, Коник, Понєдєльнік (Музика, 46), Слоневський, Шевченко (Матвійків, 46), Дзядикевич (Кривобедрий, 58), Гатала (Андрієшин, 46), Шелія (А. Бадло, 73).

У заключному третьому турі групової стадії змагань ФК «Тернопіль» зустрінеться з львівськими «Карпатами» (U-19), теребовлянська «Нива» – з «Лео-Кераміка» (Неділиська), а їхні одноклубники з Тернополя – з відвертими аутсайдерами своєї групи – ФК «Руданці». За прогнозами, одразу три тернопільські команди повинні пробитися до другого етапу змагань.

Джерело: Тижневик "Номер один"