Найсвіжіше:
• Під час лікування у Тернополі зупинилося серце військового • Півтора роки надій та сподівань: на Донеччині загинув воїн з Тернополя • Неповнолітнього тернополянина тричі зупиняла поліція за керування батьківським авто: суд призначив порушнику 40 тис. 800 грн штрафу • 2 квартири, підвал та «AUDI Q5»: декларація нового Тернопільського окружного прокурора • Пенсії в Україні підвищать на 12%: перерахунок із 1 березня • За вплив на посадовців ТЦК судитимуть тернополянина: отримав 4000 доларів хабаря • На Гусятинщині у пожежі загинула пенсіонерка • У Тернополі не розминулися бус та легкове авто • Вчителя з Борщівщини засудили за інформування про рух ТЦК у Viber • У домі загиблого на війні Героя з Кременця сталася пожежа (відео+фото) • У Тернополі презентували останню наукову працю Ірини Фаріон • Мер Бережан про мобільного оператора: видно проблема не в грошах, а в тому, що хтось ОМС за лохів тримає • На Запоріжжі загинув досвідчений воїн з Тернопільщини • Мешканець Збаражчини уник покарання за зберігання 5 тис. файлів з дитячим порно • Козівщина попрощалася з військовослужбовцем Петром Душею • Перестало битися серце 55-річного військовослужбовця з Козівщини • На Житомирщині загинув військовий з Тернопільщини • На Донеччині помер офіцер з Тернопільщини • 2,5 роки вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • Перша аматорська команда Тернопільщини провела спаринг у 2026 році • Двоє неповнолітніх побили пасажира і водія у тернопільській маршрутці • Спочив у Бозі засновник та багаторічний директор мистецької школи з Борщівщини • Мешканець Великобірківської громади обікрав два водомати в Тернополі • На Тернопільщині фура втратила стійкість і ледь не перевернулася (фото) • Відбулося жеребкування ветеранського чемпіонату Тернопільщини з футзалу 45+
rss

Розчищають чи забудовують: у Тернополі серед ночі з’явився мегакіоск


Опубліковано: 29 Серпня 2016р. о 17:31

Поки тернополяни сплять, Файне місто розбудовують. Так днями на території центрального ринку «виріс» один, проте пристойний МАФ. Раніше на його місці стояли дерев’яні столики, на яких торгували різним начинням. Тому зараз, здавалося б, ринок став естетично привабливим, проте, за словами депутатів, це відбулося не зовсім законно.

–Цей МАФ встановив ПП «Нива і К». Я як депутат міськради Тернополя знаю, що ми видавали рішення сесії міськради, в якому йшлося про тротуар «для проходу та проїзду». Тому встановлення цього МАФу, як на мене, є грубим порушенням законодавства, адже це є нецільове використання землі орендарем, який узяв договір сервітуту на цю ділянку. Та найбільше я хвилююсь за те, що підприємцям продадуть ці кіоски, які поставили там напівлегально. І в кінцевому результаті постраждають люди, бо коштів їм ніхто не поверне. Думаю, що це питання матиме розвиток,- каже депутат таголова профспілки підприємців центрального ринку Наталя Шоломейчук.

Фактично депутатів ввели в оману, адже під «соусом» на «прохід та проїзд» ПП «Нива і К» облаштувала МАФ. Наталя Шоломейчук каже, що народні обранці кулуарно вже обговорювали цей інцидент і так просто його не залишать.

– Можна підняти рішення сесії за січень 2016 року, в якому чітко вказано, що сервітут надається на прохід та проїзд. Тобто ніхто з нас, депутатів, навіть не знав, що таким чином виконають рішення сесії. Крім того, на місці цього МАФу було дерево. Коли облаштовували електроопори для тролейбусів, то рахували, що дерево зрізують, бо воно заважає та суперечить техніці безпеки. А тут, як виявилось, його прибрали під кіоски,- міркує депутат.

Дійсно, в рішенні сесії від 26 січня 2016 року йдеться про те, що депутати надали дозвіл на укладення договору земельного сервітуту ПП «Нива і К» на ділянку площею  0,0945 га  (вул.Живова-Митрополита Шептицького) для проходу та проїзду терміном на п’ять років. На практиці ж ділянку не розчистили, а навпаки, заставили суцільною сірою «бляшанкою».

– От тільки розвантажилась зупинка «Центральний ринок», де зупиняється надзвичайно велика кількість автобусних таксі та тролейбусів, як зараз ці МАФи значно скоротять місце для очікування громадського транспорту,- обурюється пані Шоломейчук.

Наразі депутати міськради Тернополя міркують, як вплинути на ситуацію, адже якщо цей випадок пустити повз вуха, то надалі кожен другий місцевий підприємець у рішенні сесії шукатиме свій, вигідний йому зміст.

 


Джерело: Тижневик "Номер один"
Автор: Рубрика:




Новини
13 Лютого
12 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше