Найсвіжіше:
• Сімейна крадіжка: на Зборівщині син викрав дорогий бінокль у матері і постав перед судом • На Бучаччині судили молодика, який накинувся з кулаками на знайомого • У Тернополі під час масштабної пожежі постраждав пенсіонер • Зухвала крадіжка біля Тернополя: вдень з автомобіля викрали магнітолу, динаміки й колеса • Хімічний диктат під крилом Кремля: підсанкційний олігарх з Тернопільщини тримає в заручниках український агросектор та суди • Одразу у чотирьох мікрорайонах Тернополя будуть проблеми з водою • На Тернопільщині зміниться представник Омбудсмана • Відомий співак з Тернопільщини з розмахом відгуляв 5-річчя сина на вечірці • На Хмельниччині розбився бомбардувальник Су-24, загинули обидва льотчики • Півтора року вважався зниклим безвісти: війна забрала життя воїна з Тернопільщини • Спочив у Бозі відомий освітянин Бережанщини • Колишній капітан тернопільської «Ниви» продовжив контракт з клубом Прем’єр-ліги • Масштабна пожежа у Тернополі: до гасіння залучили робота-пожежника (відео) • Помер випускник кременецького ліцею • За невиконання судового рішення жителю Борщова загрожує до трьох років тюрми • Перестало битися серце воїна та волонтера з Бережанщини • Понад 2 мільйони штрафу: суд ухвалив рішення щодо «Тернопільводоканалу» • У Тернополі сталася масштабна пожежа на текстильному цеху, є постраждалий • У Чорткові готуються до масштабної реставрації аварійної синагоги: шукають гроші • Біля Тернополя вщент згорів французький легковик • На Збаражчині перекинулося авто: за кермом був п’яний водій з Козівщини • Побила батька палицею: мешканці Гусятинщини винесли вирок • Гаряче харчування для всіх школярів: як Тернопільщина готується до нововведень • У жахливій аварії загинув гендиректор меблевої фабрики з Гусятина • «Вікінги» з Тернополя провели ще три матчі у Суперлізі
rss

Розбій у Тернополі: поліція затримала 23-річного нападника


Опубліковано: 8 Травня 2026р. о 15:49

У Тернополі поліцейські оперативно затримали чоловіка, якого підозрюють у розбійному нападі на місцевого жителя. Фігуранту уже повідомили про підозру відповідно до частини 4 статті 187 Кримінального кодексу України.

До Тернопільського районного управління поліції із заявою про напад звернувся житель обласного центру 2002 року народження. Потерпілий повідомив, що близько першої години ночі неподалік супермаркету на проспекті Злуки невідомий чоловік, погрожуючи перехожому, заволодів його мобільним телефоном.

За словами заявника, він провів подругу до таксі та повертався додому, підсвічуючи дорогу ліхтариком на телефоні. У цей момент за ним почав слідувати невідомий. Згодом чоловік підійшов ближче та почав вимагати мобільний телефон. Коли власник відмовився віддавати гаджет, нападник засунув руку в барсетку та пригрозив, начебто, зброєю. Після цього вирвав телефон з рук потерпілого та втік. Сума завданих збитків становить близько 35 тисяч гривень. 

Слідчі Тернопільського районного управління поліції внесли відомості за даним фактом до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 4 ст. 187 (розбій, вчинений в умовах воєнного стану) Кримінального кодексу України. 

У результаті проведених оперативно-розшукових заходів працівники карного розшуку вже за кілька годин встановили особу нападника. Ним виявився житель Тернополя 2003 року народження, який раніше уже притягувався до кримінальної відповідальності за злочини, пов’язані з незаконним обігом наркотиків, – повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області.

Підозрюваний у скоєному зізнався. Правоохоронці вилучили у нього мобільний, а зброї не виявили. 

Фігуранта затримали відповідно до статті 208 Кримінального процесуального кодексу України та повідомили про підозру. За скоєне тернополянину загрожує до п’ятнадцяти років позбавлення волі із конфіскацією майна.  Наразі вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу.

До теми: “Мешканець Запоріжжя у центрі Файного міста пограбував тернополянина”


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор:

Перегляньте також:





Новини
17 Червня
16 Червня
15 Червня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше