Найсвіжіше:
• Американець об’їздив усю Україну і назвав Тернопіль найкращим містом • Війна безжально обірвала життя 23-річного воїна з Тернопільщини • Еластичний бинт: як вибрати для ноги та коліна + когезивний бинт • На 33-му році раптово помер священник з Тернопільщини • На Тернопільщині зіткнулися ВАЗ і Ford: у ДТП постраждали п’ятеро людей • «Агрон» переграв великоберезовицький «Сокіл» і вийшов до фіналу Кубка Тернопільської області • На Чортківщині двоє чоловіків померли в лікарні після нещасних випадків • У Тернополі затримали нетверезу кермувальницю (відео) • Ветеранський чемпіонат Тернопільщини з футболу: дебютна перемога «Динамо» та звитяги лідерів • Спочив у Бозі відомий у Тернополі лікар • Не дожив до 21-го: на фронті загинув молодий захисник із Тернопільщини • Поліція встановила особу чоловіка, тіло якого знайшли біля АЗС у Тернополі • На Кременеччині хочуть забрати безхазяйну будівлю за 860 тис грн • З квітня вважався безвісти зниклим: офіційно підтверджено загибель воїна з Тернопільщини • У січні мобілізували, у серпні провели в останню путь: на Теребовлянщині попрощалися із військовим • На Кременеччині померла багаторічна вчителька початкових класів • На Гусятинщину передали «Комбатанський хрест» полеглого Героя • На Запоріжжі загинув старший сержант з Тернопільської області • «Нива» проведе домашній матч Кубка України не в Тернополі: де відбудеться гра з «Буковиною» • Як вибрати келихи для дому: прозорі чи кольорові, гладкі чи фактурні • П’яний водій із 3,48 проміле спричинив ДТП на Тернопільщині: згодом з’ясувалася несподівана деталь • Кубок Тернопільської області: стали відомі фіналісти • Опублікували унікальне фото останньої боївки ОУН на Зборівщині • Стали відомі результати матчів ігрового дня чемпіонату Тернопільщини з футболу • На Гусятинщині громаді передали безхазяйне майно вартістю понад 9 млн грн
rss

Російські окупанти обстріляли об’єкт критичної інфраструктури Тернополя – розпочато розслідування


Опубліковано: 4 Квітня 2022р. о 15:38

Російські окупанти обстріляли об’єкт критичної інфраструктури Тернополя – розпочато розслідування

Прокурори Тернопільської обласної прокуратури здійснюють процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).

За даними слідства, 3 квітня 2022 року, приблизно о 22 год 15 хв, Збройні сили РФ, нехтуючи нормами міжнародного гуманітарного права, здійснили ракетний обстріл одного з об’єктів критичної інфраструктури, розташованого на території міста Тернополя.  

Будь-які  військові об’єкти на даній території відсутні.

Наразі на місці події проводяться необхідні слідчі дії, працюють фахівці ДСНС й працівники правоохоронних органів. Жертв та постраждалих немає.

Розслідування здійснюють слідчі УСБУ в Тернопільській області.

Прокурори продовжують вживати всіх можливих та належних заходів для документування воєнних злочинів, вчинених представниками ЗС РФ.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , , , , ,





Новини
11 Серпня
10 Серпня
9 Серпня
8 Серпня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше