Зараз задіяні всі служби щоб військові, щоб врятувати людей / скриншот

О 02:50 ночі російські терористи здійснили внутрішній підрив конструкцій Каховської ГЕС, за що країна-агресор має відповісти. 

Про це повідомив президент України Володимир Зеленський за результатами термінового засідання Ради національної безпеки та оборони, зазначивши при цьому, що у зоні підтоплення знаходяться близько 80 населених пунктів. Зараз задіяні всі служби щоб військові, щоб врятувати людей. 

“Доручено провести евакуацію з районів ризику та забезпечити питною водою всі міста й села, які забезпечувалися водою з Каховського водосховища”, – наголосив Зеленський. 

Зеленський повідомив, що на засіданні РНБО погоджено комплекс міжнародних і безпекових заходів, щоб притягти Росію до відповідальності за цей теракт. “До жорсткої відповідальності”, – наголосив він.

Ситуація на Каховській ГЕС

6 червня Росія здійснила підрив дамби Каховської ГЕС. Президент України Володимир Зеленський вже зібрав екстрене засідання Ради національної безпеки і оборони.

“Російські терористи руйнуванням дамби Каховської ГЕС лише підтверджують для всього світу, що їх треба вигнати з кожного куточка української землі. Жодного метра не можна їм залишати, бо кожен метр вони використовують для терору. Лише перемога України поверне безпеку. І ця перемога буде. Ані водою, ані ракетами, ані чим завгодно ще терористам не вдасться зупинити Україну”, – зазначив президент.