Найсвіжіше:
• Спочила у Бозі вчителька з Гусятинщини • Одна з тернопільських шкіл змінила назву • На Чортківщині з’явився псевдо «цілитель» та «екзорцист», – заява УГКЦ • Як оформити літню людину в будинок престарілих у Львові? • Сучасні реалії: який купити протигаз для своєї безпеки • ФК «Борщів» провів спаринг з лідером другої професіональної ліги  • 43-річна тернополянка пограбувала аптеку • Тернопільський вуз отримав нового ректора • На Запоріжжя загинув воїн з Тернопільщини, котрий брав участь у кількох миротворчих місіях • Спочив у Бозі відомий науковець з Тернопільщини • У Заліщиках від отриманих травм у ДТП помер пенсіонер • Футбольна команда вищої ліги Тернопільщини змінила головного тренера • На Дніпропетровщині загинув 30-річний солдат з Тернопільщини • Житель Козівщини намагався продати пістолет та дві гранати • «Барса» з Тернополя – переможець Дитячої футзальної ліги U-11 • Мерія Тернополя готова витратити ще 300 тис грн не на ЗСУ, а на власний радіопіар • Воротар з Тернополя підписав контракт з лідером другої професіональної ліги • На Бережанщині засудили жінку, яка через ревнощі облила суперницю кислотою, а чоловіка – бензином і підпалила • Екс-викладач коледжу з Теребовлі отримав штраф за пропозицію хабаря поліції • У тернопільському ТЦК мобілізований порізав собі руку • Як на Тернопільщині планують укріплювати енергосистему • Щелепно-лицевий хірург: з якими проблемами звертаються пацієнти • Армійський застосунок Резерв+ припиняє роботу: користувачам порадили підготуватись до вимкнення • До Держреєстру нерухомих пам’яток внесли 78 об’єктів культурної спадщини Тернопільщини • На Запоріжжі загинув старший технік артрозвідки з Тернопільщини
rss

Ремонт дороги Порохова – Космирин – на етапі завершення


Опубліковано: 23 Листопада 2017р. о 10:40

Зусиллями Служби автомобільних доріг та облдержадміністрації вдалося залучити додаткові кошти, аби дорога Порохова – Космирин отримала нове покриття.

На умовах митного експерименту, який передбачає фінансування ремонту автошляхів за рахунок перевиконання митних зборів, дорожники приступили до відновлення місцевої траси Порохова – Космирин, що у Бучацькому районі.

Запланували відновити 10,5 км дорожнього покриття, яке до цього не ремонтувалося десятки років. Вдалося оновити понад половину запланованого.  Однак прогнозовані кошти від митного експерименту не надійшли в тій кількості, в якій очікувалось. Замість прогнозованих 93 мільйонів гривень на дороги припало лише 68. Ремонтні роботи довелося призупинити.

У Службі автомобільних доріг розповідають:  коли дізналися, що коштів на ремонт не буде, відразу ж звернулися за підтримкою у вирішенні даного питання до Укравтодору.

«Наші люди заслуговують їздити якісними дорогами, приємно, що в Укравтодорі підтримали нашу ініціативу і виділили додаткові кошти в розмірі 400 тисяч гривень, аби ми змогли завершити розпочаті ремонтні роботи», – коментує керівник Служби автомобільних доріг у Тернопільській області Богдан Юлик.

Заручившись підтримкою Укравтодору, шляховики відновили роботи. Завершити такий довгоочікуваний ремонт дороги Порохова – Космирин планують уже цього тижня. На сьогодні 9,5  кілометра автошляху, який з’єднує населені пункти  Порохова, Космирин та Стінка, вже відновлено. За день шляховики влаштують  ще 250 тонн асфальтобетону вирівнюючим шаром.

Загалом виконано роботи з ямкового ремонту гарячим асфальтобетоном, влаштування поверхневої обробки в’яжучими матеріалами, комплекс робіт із відновлення узбіччя та кюветів, влаштування вирівнюючого шару із ЩПС (щебенево-піщана суміш) та вирівнюючого шару з асфальтобетону.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Рубрика:




Новини
21 Лютого
20 Лютого
19 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше