Найсвіжіше:
• Пилочки для манікюру: які бувають і як обрати • Гучна справа ТЦК у Борщеві: доки тривають суди і слідство, померли вже двоє людей • На Тернопільщині замінять аварійний міст через річку Стрипа • Довідка про несудимість: як отримати офіційний документ швидко та без черг • Палац із таємним ходом і шаховим орнаментом: на Тернопільщині відновлять графський маєток • У громаді на Тернопільщині здійснюватиметься відстріл тварин • По 50 тис грн отримають власники квартир, чиї помешкання згоріли під час ракетної атаки по Тернополю • Спочив у Бозі керівник оркестру з Кременеччини • У гаражі тернополянина виявили гранату та порохові заряди до мінометних мін • Депутатка Зборівської міськради склала мандат • У Тернополі освятили хрест на місці загибелі людей після ракетного обстрілу • Диякон “Свідків Єгови” вважав захист України тяжким гріхом: що вирішив тернопільський суд • На Чернігівщині загинув прикордонник з Кременеччини • Жахлива ДТП на Теребовлянщині: загинув 49-річний чоловік • В Одесі й Тернополі знешкодили масштабну тіньову мережу виробництва та збуту тютюну  • Від окопів до саду: як ветеран Тарас Попенко знаходить позитив після війни • Головний тренер ФК «Нараїв» Богдан Дзюла: «Замість «чемпіонської» групи, опустилися в групу «вибування» • Шокуюча новина: голова Байковецької громади Анатолій Кулик подав у відставку • У громаді на Тернопільщині зросла вартість шкільного харчування • Тернопільський завод запустив лінію з виготовлення пластівців швидкого приготування • На Гусятинщині громаді повернуто майно вартістю 4,3 млн грн • Громада біля Тернополя попрощалися із загиблим Героєм • Без батька залишився Давид, якому ще немає й рочку: на війні загинув воїн з Тернопільщини • Родинний наркобізнес: подружжя з Великобірківської громади торгувало марихуаною • Росія на 13 років засудила британця, який у Тернополі приєднався до Міжнародного легіону
rss

Пити ароматну каву та смакувати запашною випічкою на Тернопільщині стало ще приємніше


Опубліковано: 2 Грудня 2016р. о 15:25

У Тернополі клієнти ПриватБанку вже давно використовують програму лояльності “Бонус Плюс” для економії коштів та отримання приємних знижок.  Клієнт витрачає кошти – і частина від витраченого повертається на його бонусний рахунок. Кількість торгових точок, підключених до програми, постійно зростає. Так віднедавна для тих, хто любить користуватись бонусами, доступні відразу три кав’ярні.

На сайті програми можна взяти участь в акціях, які спільно з програмою проводять торгові точки. Кожен клієнт ПриватБанку, який завітає до кав’ярень “STAR COFFEE”, “РОВЕР”,  а також до пекарні “BIKER AND BECKY”, отримає бонус – 10% від витрачених коштів. Для отримання підвищеного індивідуального бонусу достатньо лише зареєструватися в акції.

Про перелік усіх партнерів “Бонус Плюс” можна дізнатися на сайті. Там ж розміщена вичерпна інформація про те, як приєднатися, накопичувати й заощаджувати разом з програмою. Варто зазначити, що терміни дії акції обмежені та для кожного партнеру встановлюються персонально.

На сьогодні на Тернопільщині понад 500 торгових точок є партнерами програми лояльності «Бонус Плюс», а сума нарахованих бонусів перевищують 5,6 мільйона гривень. Поспішайте й ви отримати свої приємні бонуси!


Джерело: Тижневик "Номер один"




Новини
19 Грудня
18 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше