Найсвіжіше:
• Від сьогодні генерал Богомол офіційно вже не керівник тернопільської поліції • Львівські «Карпати» цікавляться вихованцем тернопільського футболу • Перипетії еміграції, або чи всі, хто поїхав з країни – зрадники? • Очільник Тернопільщини відвіз захисникам автомобілі, амуніцію і багато іншого (відео) • На щиті: додому привезли тіло захисника з Тернопільщини, який загинув на Донеччині • Назавжди в строю: Тернопільщина прощається зі ще одним своїм Героєм • Член робочої групи МОЗ Володимир Мітін про об’єднання пологового та дитячої лікарні у Тернополі: не можна з’єднати те, що не з’єднується • На Тернопільщині вдалося розшукати 83-річну жінку: опинилася за 15 км лікарні  • Синоптики повідомили, якою буде завтра погода на Тернопільщині • У Тернополі чиновника виправдали від хабара за будівельні паспорти • На щиті: додому везуть тіло захисника з Тернопільщини, який загинув на Донеччині • Майже 100 чоловік з цілим арсеналом техніки: на Тернопільщині шукають зниклу 83-річну місцеву мешканку (+фото) • На Тернопільщині завершилася операція під умовною назвою «Зброя і вибухівка» • Люди з інвалідністю пропонують тернопільській владі змінити теплі кабінети і сісти на інвалідний візок (+відео) • На Бережанщині у ДТП загинув тракторист • Багаторічний керівник тернопільської поліції подав рапорт про переведення на іншу посаду • В Україні через російську агресію пошкоджені або зруйновані 623 об’єкти культурної спадщини: чи постраждали об’єкти з Тернопільщини • 10 військовослужбовцям присвоєно звання «Почесний громадянин міста Тернополя» посмертно • Судитимуть підрядника з Тернопільщини, який завищив вартість ремонту коледжу на майже 600 тис. грн. • Аферист виманив гроші в потенційного робітника з Тернопільщини • На Збаражчині горів великий житловий будинок (+фото) • В одній з найбільших громад Тернопільщини на останньому дзвонику 23 школярі отримали золоті та срібні медалі • У мобільному додатку «е-Тернопіль» можна дізнатись час прибуття громадського транспорту • Кіберполіцейські Тернопільщини розшукують жителя Гусятинщини • Тернопільські патрульні виявили водія фури з підробленими документами (+фото)
rss

Приїхала з Одеси і обікрала тернопільську бабусю


Опубліковано: 29 Квітня 2022р. о 15:27


Тернопільські оперативники затримали одеситку, котра обікрала пенсіонерку.

До співробітників Тернопільського районного управління поліції звернулася жителька обласного центру про те, що малознайома жінка на ім’я Тетяна викрала у неї тисячу гривень.

З’ясувалося, тернополянка дала в газету оголошення про те, що потребує послуг доглядальниці. Їй зателефонувала жінка, сказала, що сама родом з Одещини, переселенка і запропонувала допомогу. Пенсіонерка погодилася.

Зі слів потерпілої, доглядальниця приходила до неї кілька разів, вони проводили разом час, та після одного з візитів у пенсіонерки зникли гроші. Відтоді й перестала навідуватися одеситка.

Як повідомив начальник сектору карного розшуку Тернопільського районного управління поліції Володимир Довгополий, розшуківцям оперативно вдалося встановили особу зловмисниці. Нею виявилася раніше неодноразово судима за майнові злочини одеситка. До слова, жінка нещодавно лише звільнилася з місць позбавлення волі. Побачивши оголошення в газеті про те, що тернополянка потребує допомоги, одразу замислила новий злочин.

Відомості за даним фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 4 статті 185 ККУ.

Краян правоохоронці застерігають не довіряти незнайомцям: якщо вам пропонують послуги невідомі люди, обов’язково попросіть їхні документи, аби знати паспортні дані. Впускаючи малознайомих людей до хати, не залишайте їх самих, а ще краще, якщо в цей момент з вами в помешканні буде хтось з близьких чи людина, котрій ви довіряєте.

 


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , ,





Новини
10 Червня
9 Червня
Коли на Вашу думку завершиться війна?
Погода
Реклама
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше
Юридична консультація

Шановні читачі «Номер один»!

Запрошуємо Вас скористатися онлайн-консультацією юриста нашої редакції – адвоката Анатолія Омеляновича Мовчана.

Детальніше