Найсвіжіше:
• Побиття, «зниклий» свідок і COVID: родина військового з Гусятинщини не вірить в офіційну версію смерті • У Чернігівській області загинув прикордонник з Гусятинщини • Затримали другого фігуранта, причетного до вибуху на «Укрпошті»: тернополянин виготовляв з боєприпасів сувеніри • Митний склад чи звичайне зберігання: у чому різниця і що обрати бізнесу • Шукаєте неповторні ювелірні прикраси – вам до Arcanite! • У Тернополі нагородили найкращі футбольні команди та найкращих гравців 2025 року! • Туристичні локації Київщини, про які варто знати • Ексдепутата Тернопільської облради підозрюють в отриманні хабаря у 30 тисяч доларів • Новий бомбардир з Тернополя для «Буковини»: деталі трансферу та перше інтерв’ю новачка (відео) • Верховна Рада включила ювілей Олега Барни до календаря пам’ятних дат • Вірт відверто розповів, чому покинув тернопільську “Ниву” • У Збаражі згоріла приватна оселя: рятувальники вберегли від вогню сусідні будівлі та техніку • Головний тренер «Вікнин» Ростислав Ціх: «Хлопці за два роки змужніли, це показала остання гра проти «Агрону» • Фіктивні акти і завищені роботи: у ДСНС Тернопільщини розкрили схему на 1,8 млн грн • Пилочки для манікюру: які бувають і як обрати • Гучна справа ТЦК у Борщеві: доки тривають суди і слідство, померли вже двоє людей • На Тернопільщині замінять аварійний міст через річку Стрипа • Довідка про несудимість: як отримати офіційний документ швидко та без черг • Палац із таємним ходом і шаховим орнаментом: на Тернопільщині відновлять графський маєток • У громаді на Тернопільщині здійснюватиметься відстріл тварин • По 50 тис грн отримають власники квартир, чиї помешкання згоріли під час ракетної атаки по Тернополю • Спочив у Бозі керівник оркестру з Кременеччини • У гаражі тернополянина виявили гранату та порохові заряди до мінометних мін • Депутатка Зборівської міськради склала мандат • У Тернополі освятили хрест на місці загибелі людей після ракетного обстрілу
rss

«ПриватБанк» відзначив своє 25-річчя масштабною подією «Приват.Share»


Опубліковано: 30 Березня 2017р. о 9:04

original-photo

«ПриватБанк» відзначив своє 25-річчя масштабною подією «Приват.Share», продемонструвавши свої найбільш інноваційні продукти та технології, що можуть змінити життя мільйонів українців на краще.

Святкування 25-річчя «ПриватБанку» зруйнувало всі шаблони традиційних ювілейних урочистостей. Незважаючи на те, що 21 березня в Києві зібралися не лише друзі та клієнти банку, а й практично весь Кабінет міністрів України на чолі з прем’єр-міністром, а також більше сотні мерів і голів ОДА, захід відрізняла тепла неформальна атмосфера, – повідомляє прес-служба «ПриватБанку».

Виступи спікерів були побудовані як діалог консультанта та потенційного клієнта, що використовує сервіси та технології ПриватБанку. Випробувати їх можна було в демозоні конференції, оформленій у фірмовому стилі відділень банку. Відсутність закритих просторів і кордонів перетворило освоєння нового фінтеху на захопливе заняття.

Так, тепер за допомогою сканера QR-коду, доступного в мобільному додатку Privat24, можна не лише оплачувати без черг усі комунальні платежі, парковку та рахунки в ресторанах, але й записуватися на прийом до окуліста і невропатолога; отримувати або надсилати посилки через поштомати, встановлені у відділеннях ПриватБанку, а також оплачувати пільговий проїзд у міському транспорті тощо.

«Наш обов’язок як державного банку полягає в тому, щоб поділитися досвідом побудови єдиного цифрового простору з нашим основним акціонером – народом України. Бо держава та банк – це сервісні організації. І наше спільне завдання – надавати корисні, зрозумілі й недорогі послуги кожному українцю», – говорить голова правління ПриватБанку Олександр Шлапак.

Розвиваючи комплекс соціальних сервісів, ПриватБанк продемонстрував технології, що полегшують комунікації громадян з адміністративними органами – від заміни пільгових муніципальних карт на цифрові соціальні картки ПриватБанку зі збереженням і розширенням їх функціоналу до перетворення відділень мережі банку в аналоги державних центрів надання адміністративних послуг, де можна, наприклад, розрахувати і оформити субсидію на оплату комунальних платежів.

Не забули на конференції і про представників малого та середнього бізнесу, представивши їм нові можливості сервісу ПриватМаркет. Сьогодні це не тільки популярний майданчик для продажу і покупки різних послуг і товарів, у тому числі в кредит, але і ресурс, де можна розміщувати тендери (10 000 активних тендерів) і подавати заявки на їх участь. А завдяки інтеграції з сервісом ProZorro, в тому числі і в державних тендерах, тут можна всього за кілька хвилин створити свій сайт або інтернет-магазин, а також взяти кредит на енерго- і тепломодернізацію.

«Сьогодні ПриватБанк сильний як ніколи.Адже у нас є все необхідне – величезний досвід, підтримка держави, вірність наших клієнтів, професійний колектив і найсучасніші технології. І ми пишаємося тим, що сьогодні 20,5 млн українців є нашими клієнтами. Лише уявіть – це більше, ніж населення Білорусі і країн Балтії разом узятих! Через наш банк щодня проходить 8 млн трансакцій. 5,5 млн українців користуються кращим мобільним додатком Приват24 і 3 млн з них роблять це щодня. І, нарешті, моя улюблена цифра – більше 517 000 дітей проходять в нашому банку навчання азам фінансової грамотності. І серед них моя онучка. А, значить, уже сьогодні ПриватБанк створює цифрове майбутнє нової України», – підкреслив Олександр Шлапак.

За словами прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, який відвідав презентацію, Уряд зацікавлений в розширенні співпраці з банком в реалізації державних програм.

“Сьогодні ми ознайомилися з продуктами, які банк пропонує своїм клієнтам. Можу відзначити, що вони дуже інноваційні, починаючи від дистанційних соціальних послуг, завершуючи всіма іншими формами оплати за будь-які продукти, в тому числі майданчик для проведення державних тендерів “ПриватМаркет”. Це передбачає зручні можливості для українських громадян і я впевнений, що надання таких сервісів буде давати нові можливості для розвитку ПриватБанку. Мені приємно, що після націоналізації ПриватБанк залишає за собою лідерство”, – сказав прем’єр-міністр.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки:




Новини
20 Грудня
19 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше