Найсвіжіше:
• На Запоріжжі загинув снайпер з Тернопільської області • В автотрощі загинув офіцер з Тернопільщини • На Чортківщину призначили нового керівника поліції • У Тернополі водій допустив зіткнення одразу з трьома автівками: причина  • На Зборівщина отримала нового керівника поліції • Василю Гнатюку дали 15 років за вбивство випускниці з Вишнівця • Команда з Борщева – чемпіон Тернопільської області з футзалу U-15 • У мешканця Кременця вилучили понад 20 грамів забороненої речовини • У Заліщицькій громаді зник чоловік • На Донеччині загинув 30-річний нацгвардієць з Гусятинщини • Вихователька дитсадка з Бучаччини отримала штраф за пропозицію хабаря патрульним • Нові правила дитячих виплат: що зміниться для батьків • Розпочався збір підписів на вшанування пам’яті Героя з Бережанщини, який загинув, захищаючи Україну • На Зборівщині засудили дівчину, яка розсилала чоловікам інтимні фото та відео • Під Покровськом отримав важке поранення: помер воїн з Тернопільщини • Два роки вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув воїн з Тернополя • Як вивчати програмування безкоштовно і оплачувати за результат • Стало відоме ім’я почаївського депутата, якого піймали на великому хабарі у Києві • Спочив у Бозі голова Конгресу українських націоналістів Кременеччини • Україна анулює найбагатшому уродженцю Тернопільщини спецдозволи на стратегічні родовища • «Агрон» та ФК «Збараж» провели футбольний спаринг у Тернополі • Мешканка Підволочищини за 500 доларів обіцяла позитивно “здати” іспит з водіння • «Бандерівець» зі Скалатчини виграв першість Львівщини з футзалу • Теребовлянський суд через сваху притягнув до відповідальності старосту з Микулинецької громади • У Тернополі в аварію потрапила вагітна жінка
rss

Пригоди тернопільських команд в аматорській лізі


Опубліковано: 26 Жовтня 2019р. о 10:06

В аматорській футбольній лізі України великогаївський «Агрон» наближається до лідера, а теребовлянська «Нива» опустилася на п’яту позицію. Це сталося після матчів 12-го туру.

Чемпіон Тернопільської області 2019 року великогаївський «Агрон» на домашньому стадіоні переміг команду «Вотранс» із Луцька – 2:0. Долю матчу вирішили два голи, які забили наші земляки на початку другого тайму. Спершу нападник великогаївської команди Назар Процик ударом із далекої відстані відкрив рахунок, а незадовго фланговий оборонець «Агрона» Дмитро Коник на контратаці його подвоїв.

Натомість срібний призер обласного чемпіонату теребовлянська «Нива» на виїзді поступилася коломийському «Покуттю» – 1:2. Наші земляки першими відкрили рахунок на 19-й хвилині після удару Романа Бочака, котрий ударом головою замкнув навіс Богдана Слоневського. Однак у другому таймі теребовлянці двічі пропустили – на 62-й і 81-й хвилинах. Зауважимо, що наприкінці першого тайму господарі отримали право на пробиття пенальті, але реалізувати його досвідченому Керчу не вдалося – удар парирував теребовлянський голкіпер Віктор Ольховий.

Після цього туру у великогаївської команди 20 набраних очок і вона перемістилася на друге місце турнірної таблиці, а в «Ниви» залишилося 13 очок і вона опустилася з четвертої на п’яту позицію.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Рубрика:




Новини
17 Лютого
16 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше