Найсвіжіше:
• У Чорткові збільшуються плата за проїзд у громадському транспорті • На війні загинув випускник тернопільського університету • 13,5 тис євро за переправлення через кордон – судитимуть жителя Бережан • Спочила у Бозі знана лікарка з Бережанщини • Перестало битися серце 41-річного учасника бойовий дій з Тернопільщини • Відбулося жеребкування календаря чемпіонату Тернопільської області з футболу • Спочила у Бозі вчителька музучилища з Тернополя • Війна забрала життя випускника гімназії з Бережанщини • Прокуратура вимагає від релігійної громади Тернополя сплатити 1,2 млн грн пайової участі • Вандалізм у Шумську: біля двох навчальних закладів пошкодили бруківку • На Зборівщині вандали пошкодили шкільний автобус • На Тернопільщині синоптикиня торгувала довідками про “погану погоду” • На Тернопільщині руйнується історичний палац XVIII століття • На Донеччині загинув 50-річний воїн з Тернопільщини • 13 місяців очікування і надій: на Донеччині загинув воїн зі Зборівщини • Земля, квартири і гроші: чим володіє керівництво податкової Тернопільщини • Місяці очікування і надії: війна забрала життя ще одного Героя з Тернопільщини • У Тернополі п’яна водійка спричинила ДТП та втекла місце аварії • Тернопіль завтра прощатиметься одразу з двома загиблими воїнами • Півтора року надій та сподівань: на Донеччині загинув рядовий з Кременеччини • У Тернополі майже 900 учасників бойових дій активували безкоштовне паркування • Борг за оренду: на Бережанщині підприємство видобувало надра без оплати • MITSUBISHI PAJERO SPORT: чому його варто придбати в 2026 році • На Підволочищині згоріло 85 тонн соломи • У мешканців одного з мікрорайонів Бережан змінюється схема поводження зі сміттям
rss

Протягом тижня буде обмежено рух на 5 дорогах Тернопільщини


Опубліковано: 12 Квітня 2021р. о 17:00

У зв’язку із проведенням дорожніх ремонтних робіт  підрядною організацією на дорогах Тернопільської області буде обмежено рух з 12 по 18 квітня:

М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка  (Тернопіль-Бережани)

Реверсний рух автотранспорту  на ділянці Тернопіль – Городище, ремонтні роботи на мостах в селах Підгороднє та Почапинці.

М-19 Доманове – Ковель – Чернівці – Тереблече

Реверсний рух автотранспорту  на ділянці Теребовля-Копичинці

Н-18 Івано-Франківськ – Бучач – Тернопіль, ділянка Дарахів-Доброполе, Р-39 Броди – Тернопіль,  від Манюків – 3 км в напрямку Залізців, Т-20-10 Збараж-Підволочиськ межах сала Скорики –  ремонтні та будівельні роботи на узбіччях і тротуарах.


Джерело: Тижневик "Номер один"





Новини
15 Квітня
14 Квітня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше