Найсвіжіше:
• 47-річний військовий з Тернопільщини помер у лікарні • На Тернопільщині народився хлопчик-богатир • На Тернопільщині розгорнули 114 пунктів незламності • На Тернопільщині відключають навіть критичну інфраструктуру • Чому відновлення зовнішнього вигляду авто — це не лише про естетику • У трьох селах біля Тернополя відбудеться відстріл хижих тварин • До рідного дому «на щиті» повертається захисник з Тернопільщини • На Гусятинщині стався вибух газу: важкі опіки в літньої жінки • У Бучачі в ДТП травмувалася 11-річна дівчинка • На критично важливому підприємстві Тернопільської області працював зрадник • Мер міста на Тернопільщині отримав нагрудний знак від Головнокомандувача ЗСУ • 10 днів не дожив до 40-річчя: на Дніпропетровщині загинув воїн з Борщівщини • Відкрита зимова першість Тернопільщини стартує 28 лютого • У лікарні помер 47-річний воїн з Тернопільщини • Жорстока війна забрала життя 58-річного воїна з Борщівщини • На Донеччині загинув 43-річний воїн з Тернопільщини • На Тернопільщині викрито групу шахраїв, які продали «магічні» амулети та БАДи • У Донецької області загинув воїн з Тернопільщини • Василя Малика представили у якості головного тренера ФК «Борщів» • Спочила у Бозі комендант тернопільського університету  • У Тернополі пограбували військового з Херсонщини • У Тернополі внаслідок ДТП двоє пішоходів отримали травми • На 61 місяць засудили жителя Чорткова за незаконне придбання і зберігання канабісу • На Донеччині загинув гранатометник з Тернопільщини • У жительки Збаража шахраї видурили понад 27 тис грн
rss

Прокуратура вимагає повернути державі два укриття у Тернополі, які безкоштовно віддали приватникам з Києва 


Опубліковано: 28 Листопада 2022р. о 18:03

Тернопільська окружна прокуратура подала позов до суду в інтересах держави з вимогою достроково розірвати договори про безоплатне зберігання захисних споруд цивільного захисту, укладених між регіональним відділенням Фонду державного майна України та київським товариством з обмеженою відповідальністю.

Прокурори з’ясували, що у воєнний час 2 укриття у м. Тернополі, які здатні вмістити понад 300 осіб, через бездіяльність товариства не готові до повноцінного використання їх як споруд цивільного захисту. Відтак прокуратура подала позов.
Господарський суд Тернопільської області відкрив провадження у справі, повідомляє пресслужба Тернопільської обласної прокуратури.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Рубрика:
Мітки:




Новини
7 Лютого
6 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше