Найсвіжіше:
• На Тернопільщині поліцейські впіймали серійних злодіїв • Телефонні аферисти обшахраювали мешканців Тернопільщини майже на 100 000 гривень • Важкий шлях до золота: студентська футбольна команда з Тернополя їде на фінал універсіади • На Тернопільщині відкриють меморіальну таблицю загиблому Герою • Бив руками і ногами: на Тернопільщині племінник вбив 75-річного дядька (+відео) • “Справа найбагатшого уродженця Тернопільщини”: ще двом керівникам облгазів повідомили про підозру • Студенти ЗУНУ візьмуть участь у Школі молодого дипломату в Гаазі • Чим запам’ятався візит митрополита Епіфанія на Тернопільщину (відео) • В одній з громад Тернопільщини відтепер на кімнатній антені можна дивитися 9 телеканалів • У Тернополі мама пиячила, а 8-місячна дівчинка гучно плакала (+фото) • Футбольний чемпіон Тернопільщини поступився у першому матчі плей-оф: з надією на реванш у В. Гаях • Міністр на прикладі тернопільського поліцейського пояснив, чому нові бригади наступу були створені саме в системі МВС, а не ЗСУ • На Тернопільщині розшукують зниклого безвісти 26-річного молодого чоловіка (фото) • Тернополянці загрожує позбавлення волі • Сьогодні зранку сталася пожежа у передмісті Тернополя (+фото) • На Тернопільщині стартував ветеранський чемпіонат області з футболу: два хет-трики, незабитий пенальті та нічия у Скалаті (+фото) • Сокира влади: кожного року після дикого омолодження із зеленої мапи Тернополя зникають сотні дерев (+фото) • Голова Тернопільської військової адміністрації вимагає тримати відкритими укриття впродовж доби, мер – лише під час повітряної тривоги: кому вірити • Передали дрони військовим, вручили нагороди та вирішили низку питань: у ЗУНУ відбулося засідання Вченої ради • Так званому народному меру Тернополя загрожує 5 років тюрми  • Рух через спальний район Тернополя змінили п’ять маршрутних автобусів і два – тролейбусних • Тернопільська лікарня отримала дороговартісний прилад для лікування пацієнтів із захворюваннями дихальної системи • На тернопільському аукціоні влада продаватиме кіз • Пожежа у передмісті Тернополя: згоріла дерев’яна альтанка (+фото) • Медики благають Президента врятувати перинатальний центр у Тернополі
rss

Програма USAID DOBRE продовжить працювати в Україні до 2025 року


Опубліковано: 18 Листопада 2022р. о 11:17


Програма USAID DOBRE продовжить роботу в Україні. Протягом наступних трьох років Програма DOBRE працюватиме із 60 громадами у 10 цільових областях.

Програма USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Партнерами Глобал Ком’юнітіз у консорціумі виконавців Програми DOBRE є Український кризовий медіа-центр (УКМЦ), Фонд розвитку місцевої демократії (FSLD/FRDL) та Малопольська школа публічної адміністрації при Краківському університеті економіки (MSAP/UEK), Польща. Програма DOBRE працює в Україні уже 6 років, і надалі підтримуватиме українські громади та самоврядування у їх прагненні до розвитку в умовах нових викликів.

Марк Еллінгстад, директор офісу USAID з питань демократії та врядування:

«Я радий оголосити, що USAID продовжує Програму DOBRE на три роки, надаючи додаткові 40 мільйонів доларів фінансування. Протягом наступних трьох років DOBRE працюватиме з більш, ніж 60 громадами, надаючи їм технічну допомогу та підтримку в подоланні надзвичайних ситуацій задля сприяння їх відновленню, відбудові та виходу на траєкторію сталого розвитку та зростання».

Брайан Кемпл, керівник Програми USAID DOBRE:

«Ми досягли значного успіху на попередньому етапі Програми і цьому завдячуємо багатьом нашим партнерам. За 4 місяці ми здійснили закупівлю матеріалів і необхідного матеріального забезпечення, щоб допомогти громадам прийняти внутрішньо переміщених осіб. Ми зрозуміли, що треба прискорювати допомогу, щоб громади могли відновлюватися і реагувати на нові виклики. Люди в громадах по всій Україні зараз переживають важкі часи. Більшість громад, які будуть  в проєкті наступні три роки, вже мали можливість з нами співпрацювати, але ми додали і нові громади. Це ті громади, які найбільше потерпають від руйнування і викликів війни, зокрема, нещодавно звільнені».

Програма DOBRE працюватиме в Україні до 2025 року із 60 громадами у 10 цільових областях: Дніпропетровській, Івано-Франківській, Харківській, Херсонській, Кіровоградській, Миколаївській, Тернопільській, Чернівецькій, Чернігівській та Запорізькій. Зважаючи на нові виклики, з якими місцеве самоврядування стикнулося внаслідок збройної агресії Росії, пріоритетність в отриманні матеріально-технічної допомоги буде у громад, які пережили окупацію або інтенсивні обстріли. Програма DOBRE допомагатиме громадам долати наслідки війни, відбудовуватися і відновлювати курс сталого розвитку.

Сергій Шаршов, директор Директорату з питань розвитку місцевого самоврядування, територіальної організації влади та адміністративно-територіального устрою Мінрегіону:

«Програма DOBRE допомогла переламати стереотипи в очікуваннях громад, що заважали децентралізації. Завдяки цьому майже половина громад, де проживало понад 70% населення, об’єдналися на добровільних засадах. Це допомогло на рівні держави прийняти рішення про нову територіальну основу для діяльності органів місцевого самоврядування. Завдяки Програмі DOBRE багато територіальних громад посилили спроможність і зміцнили курс для подальшого розвитку. Програма зараз дуже потрібна в умовах нових викликів воєнного стану. Мінрегіон вітає рішення про продовження роботи Програми DOBRE. Нас чекає багато роботи, пов’язаних із відновленням деокупованих територій».

В’ячеслав Чаус, голова Чернігівської ОВА, про важливість роботи Програми у Чернігівській області:

«У рамках Програми DOBRE на Чернігівщині протягом останніх років було реалізовано низку ефективних проєктів у 10 громадах. Це були проєкти в різних сферах життєдіяльності громад: як в економічній, так і соціальній. Якщо раніше в рамках цієї співпраці ми говорили про розбудову області та громад, то зараз маємо говорити про відбудову, тому що Чернігівщина дуже постраждала від російської військової агресії. Дякую, що Програма DOBRE продовжує підтримувати Чернігівську область».

У контексті повномасштабного вторгнення РФ в Україну, розширена Програма DOBRE підтримуватиме життєво важливу діяльність органів місцевого самоврядування та місцевого громадянського суспільства на підконтрольних Уряду територіях, сприятиме відновленню громад, як під час війни так і в післявоєнний період. Невдовзі Програма USAID DOBRE опублікує перелік партнерів, з якими працюватиме наступні три роки задля подолання наслідків війни та посилення спроможності.

Програма USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) – це дев’ятирічна програма, що виконується Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Програма DOBRE тісно співпрацює зі 100 територіальними громадами (ТГ) у десяти областях України, щоб допомогти їм реалізувати переваги та справитися із викликами, які приносить децентралізація. Програма DOBRE надає технічну та матеріальну підтримку ТГ задля допомоги їм здійснювати урядування відкрито та підзвітно; відповідати на потреби громадян; підтримувати активну залученість громадян до прийняття рішень та вироблення політик. Підтримка з боку Програми DOBRE враховує низку секторів: стратегічне планування; просторове планування; фінансове управління; надання муніципальних послуг; місцевий економічний розвиток; зміцнення спроможності органів місцевого самоврядування; практики доброго урядування; а також гендерно орієнтовані та молодіжні політики.

Упродовж 2022-2025 років Програма DOBRE співпрацюватиме напряму із щонайменше з 60 ТГ України, аби допомогти їм подолати наслідки війни, відновити та відбудувати,  і продовжувати їхню траєкторію позитивного та сталого розвитку позитивного та сталого розвитку. Партнерами Глобал Ком’юнітіз у консорціумі виконавців Програми DOBRE є Український кризовий медіа-центр (УКМЦ), Фонд розвитку місцевої демократії (FSLD/FRDL) та Малопольська школа публічної адміністрації при Краківському університеті економіки (MSAP/UEK), Польща.


Джерело: Програма USAID DOBRE
Мітки:

Перегляньте також:





Новини
5 Червня
4 Червня
3 Червня
Коли на Вашу думку завершиться війна?
Погода
Реклама
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше
Юридична консультація

Шановні читачі «Номер один»!

Запрошуємо Вас скористатися онлайн-консультацією юриста нашої редакції – адвоката Анатолія Омеляновича Мовчана.

Детальніше