Найсвіжіше:
• Як підібрати гідроциліндр для трактора та на що звертати увагу при заміні? • «Зелені леви» з Почаєва на чемпіонат Тернопільщини заявили 19 футболістів • Торгували фіктивними діагнозами: на Буковині викрили голову ВЛК • На Борщівщині вантажівка зіткнулася з легковиком: один з водіїв у лікарні • Криваві розбірки на Тернопільщині: двічі ножем вдарив власника житла і втік • Як вибрати ідеальні кросівки для міста: поради стиліста • На Донеччині загинув військовий з Тернопільщини • Автотроща у Гусятині: двоє осіб отримали травми • Оновлення території біля “Німецького озера” у Франківську коштує понад 2 млн грн • На Гусятинщині злодій пограбував пенсіонерку • Тактичне поло: функціональний апґрейд класичної футболки • Тарифи, субсидії та світлофори: які зміни очікують українців у травні • У Тернополі зник хлопець: вийшов із гуртожитку і не повернувся • У підготовці теракту біля ТЦК у Тернополі фігурує жителька Кременчука – ухвала суду • Герой з Тернопільщини “на щиті” повернувся до рідного дому • Стали відомі результати спарингів тернопільських команд на вік-енд • 5 місяців вважався безвісти зниклим: Тернопільщина 28 квітня зустрічатиме тіла полеглого Героя • Громада на Тернопільщині зустріла свого загиблого захисника • «Галич» – переміг, «Агрон» – зіграв внічию, а «Дністер» – програв: пригоди тернопільських команд «на аматорах» • Тернопіль за понад пів мільйона євро відремонтує 1,5 км каналізаційних мереж • У Кременці мотоцикліст збив матір з дитиною на руках • У Тернополі зібрали понад 1,6 мільйона гривень на дрони • “20 тисяч гривень за п..раса”: Мер Бережан оголосив винагороду за упіймання палія • Чи будуть додаткові вихідні на 1 травня: скільки відпочиватимуть тернополяни • Відомий ведучий з Тернопільщини вперше за довгий час показав сина від першого шлюбу
rss

Попри заборону поліції через Тернопільщину йде хода з 5000 вірян московського патріархату


Опубліковано: 25 Серпня 2022р. о 19:39

З Хмельницької області через Тернопільську рухається колона з 5 тисяч вірян УПЦ МП, ігноруючи обмеження влади Тернопільщини на проведення подібних заходів.

Джерелоhromadske з посиланням на поліцію Тернопільської області та очільника Тернопільської ОВА Володимира Труша.

Як повідомили виданню в поліції області, віряни рухаються в напрямку Почаєва. Там розташовується Почаївська Успенська лавра, що в оренді УПЦ МП.

“Це неорганізована колона людей, серед них немає чітко визначеного когось, хто їх офіційно веде. Поліцейські забезпечують публічний порядок і безпеку людей, які там йдуть, а також дотримання ними правил дорожнього руху”, — розповіли у поліції.

Там пояснили, що Рада оборони Тернопільської області 26 липня ухвалила рішення, згідно з яким під час здійснення релігійних обрядів слід уникати організованого пересування пішки чи автомобільним транспортом, групами, колонами чи ходою. Проте віряни ігнорують це рішення.

“Вони рухаються неорганізовано, і всі заклики поліцейських не йти, про те, що вони не дотримуються цього рішення, люди просто ігнорують і продовжують йти в напрямку Почаєва”, — пояснюють у поліції.

Місцеві медіа повідомляли, що колону вірян московського патріархату не пропускали в деякі населені пункти.

Очільник Тернопільської ОВА Володимир Труш розповів, що у колоні рухаються 5 тисяч людей.

“Вчора ми мали надзвичайно багато різних подій. Замість того, щоб зосередитись на іншій роботі, ми цих людей по полях виловлювали. Вони бігли на прорив. Це неконтрольована маса”, — сказав Труш.

Крім того, за його словами, предстоятель УПЦ МП митрополит Онуфрій сказав, що не благословляв на цю ходу, хмельницький владика теж відмовився брати на себе відповідальність.

Труш анонсував засідання обласної ради 26 серпня, на якому мають ухвалити рішення щодо цієї ходи.


Джерело: Українська правда
Рубрика:
Мітки: , , , , ,




Новини
28 Квітня
27 Квітня
За кого ви проголосуєте, якщо вибори президента відбудуться у 2025 році?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше