Найсвіжіше:
• Помер видатний учений-медик з Бережан • Донація крові та презентація книги: у Тернополі вшанують пам’ять Героя України Сергія Коновала • У відомого тернопільського забудовника проводять обшуки • Герой Козівщини та Бережанщини: ДНК-експертиза підтвердила загибель воїна на Донеччині • Тернопільщина в числі лідерів за зростанням вартості житла на вторинному ринку • На Херсонщині прийняв свій останній бій воїн з Тернопільщини • На Харківщині загинув сержант з Борщівщини • Суд відпустив на волю підозрюваного у трьох спробах зґвалтування мешканця Тернопільщини • Як вибрати оптимальний дуйчик для дому чи офісу • Розклад святкових богослужінь у церквах Тернополя на Вербну неділю • У Тернополі проведуть майстер-клас з розпису писанок • Дівчина з Кременеччини отримала грант по пошиття церковного одягу • У Кременецьких горах закликають берегти чистоту заповідних вершин • У центрі Тернополя сталася стрілянина • Спочив у Бозі досвідчений лікар з Бережанщини • Зміни в мобілізації та СЗЧ, терміни служби, виплати – Міноборони готує низку рішень для війська • Очільник Тернопільщини ніколи не пропонував знизити мобілізаційний вік до 18 років • На Запоріжжі загинув офіцер з Борщівщини • Тернопільська мерія заявила, що львівські власники ФК “Нива” використовують стадіон для власного збагачення • На Донеччині загинув командир екіпажу БпЛА з Тернопільщини • “Ниві” не дозволили проводити матч на стадіоні в Тернополі • На Запоріжжі загинув ще один Герой з Тернополя • На Гусятинщині невідомі викрали дерева із Алеї Героїв • На Тернопільщині викрито директора лікарні на незаконних схемах • Коропецька селищна рада незаконно привласнила 17,76 га землі 
rss

Поліція та рятувальники Тернопільщини шукають чоловіка, який перепливав Дністер


Опубліковано: 23 Лютого 2023р. о 11:48

 

“На Дністрі перекинувся човен і з нього випав чоловік”, – повідомлення такого змісту надійшло на лінію “102” від 16-річної жительки Чортківського району 22 лютого близько 14:25. Дівчина, йшовши берегом, у воді помітила людину.

На місце пригоди виїхали одразу рятувальники та працівники поліції. Вони витягнули металевий човен на берег, але чоловіка уже не було.

У ході перевірки стало відомо, що зниклий – 52-річний мешканець Чортківського району. Чоловік човном намагався переплисти Дністер з Тернопільської області в Чернівецьку. Правоохоронці кажуть, що того дня була сильна течія, яка перекинула човен. Пошуки чоловіка тривають.

Даний факт слідчі внесли в Єдиний реєстр досудових розслідувань згідно з частиною 1 статті 115 ККУ з поміткою “нещасний випадок”.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн

Перегляньте також:





Новини
4 Квітня
3 Квітня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше