Найсвіжіше:
• У Тернополі суд дозволив родині загиблого військового встановити індивідуальний пам’ятник на Пантеоні Героїв • Розбив вікно і виніс 50 тисяч: на Тернопільщині затримали крадія, який обікрав кафе • Тернополянку обрано новою президенткою Асоціації олімпійців України • Йому назавжди 38: історія Героя з Тернопільщини Романа Довгалюка, який загинув у бою на Сумщині • Трагедія у Тернополі: після операції померла першокурсниця коледжу • Перша футбольна ліга Тернопільщини: борщівське дербі з трьома автоголами та одноосібне лідерство команди з Гусятинщини • На Тернопільщині судитимуть посадовицю ЦНАП та депутатку, яких обвинувачують в отриманні 2300 доларів хабаря • На Запоріжжі загинув воїн із Тернополя: сьогодні відбудеться прощання • Понад чверть мільярда гривень: біля Тернополя продають величезний промисловий комплекс із власною залізницею • Два матчі за тиждень: «Агрон» з другої спроби здолав ФК «Збараж» • У Тернополі оголосили тендер на 15 млн грн для відновлення будинку після ракетної атаки • «Терпець увірвався»: у Чорткові розривають договір через затягнутий ремонт дороги • Бережанська громада отримала у власність частину очисних споруд: розпочато підготовку до будівництва нових КНС • До 7 років ув’язнення засуджено тернополянку за організацію незаконного переправлення через кордон • Таксі Кишинів – Київ: як спланувати дорогу від прибуття до кінцевої адреси • Чому вживані авто в лізинг стають дедалі цікавішим вибором • Серце не витримало: на Рівненщині помер військовий з Теребовлянщини • Моторошне ДТП на Зборівщині, в якому 2 осіб загинуло, 5 травмовані: 20-річному тернополянину повідомили про підозру • На Теребовлянщині зник чоловік з інвалідністю, який може не орієнтуватися на місцевості • Офіційно підтверджено загибель на Донеччині воїна з Почаєва • Понад два роки вважався безвісти зниклим: на Донеччині загинув воїн з Шумщини • На Бережанщині сільрада сплатить понад 200 тис грн за незаконну порубку дерев • На Гусятинщині «Поділля» та «Сокіл» розійшлися миром • Після тривалих пошуків підтвердилася загибель воїна з Монастирищини • На Донеччині загинув Герой з Кременеччини
rss

Поліцейські вилучили у неповнолітніх тернополян 55 “закладок” із психотропами


Опубліковано: 11 Серпня 2025р. о 11:32

За незаконне зберігання психотропів та наркотиків фігурантам загрожує до трьох років позбавлення волі.

Під час проведення оперативних заходів співробітники управління боротьби з наркозлочинністю ГУНП в Тернопільській області виявили у двох неповнолітніх жителів Тернополя 55 згортків із забороненими речовинами.

Серед вилученого: речовина рослинного походження, схожа на канабіс, порошкоподібна речовина, ймовірно амфетамін, а також кристалічна речовина, схожа на PVP. Речові докази направлено на експертизу.

Фігуранти — 15-річний та 17-річний жителі Тернополя. Вони вперше потрапили в поле зору правоохоронців.

За попередньою інформацією, заборонені речовини хлопці придбали через інтернет.

За даним фактом слідчі поліції розпочали кримінальне провадження за ч. 2 ст. 309 Кримінального кодексу України (незаконне зберігання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту).

Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу або позбавлення волі на строк до трьох років.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:





Новини
28 Серпня
27 Серпня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше