Найсвіжіше:
• Помер видатний учений-медик з Бережан • Донація крові та презентація книги: у Тернополі вшанують пам’ять Героя України Сергія Коновала • У відомого тернопільського забудовника проводять обшуки • Герой Козівщини та Бережанщини: ДНК-експертиза підтвердила загибель воїна на Донеччині • Тернопільщина в числі лідерів за зростанням вартості житла на вторинному ринку • На Херсонщині прийняв свій останній бій воїн з Тернопільщини • На Харківщині загинув сержант з Борщівщини • Суд відпустив на волю підозрюваного у трьох спробах зґвалтування мешканця Тернопільщини • Як вибрати оптимальний дуйчик для дому чи офісу • Розклад святкових богослужінь у церквах Тернополя на Вербну неділю • У Тернополі проведуть майстер-клас з розпису писанок • Дівчина з Кременеччини отримала грант по пошиття церковного одягу • У Кременецьких горах закликають берегти чистоту заповідних вершин • У центрі Тернополя сталася стрілянина • Спочив у Бозі досвідчений лікар з Бережанщини • Зміни в мобілізації та СЗЧ, терміни служби, виплати – Міноборони готує низку рішень для війська • Очільник Тернопільщини ніколи не пропонував знизити мобілізаційний вік до 18 років • На Запоріжжі загинув офіцер з Борщівщини • Тернопільська мерія заявила, що львівські власники ФК “Нива” використовують стадіон для власного збагачення • На Донеччині загинув командир екіпажу БпЛА з Тернопільщини • “Ниві” не дозволили проводити матч на стадіоні в Тернополі • На Запоріжжі загинув ще один Герой з Тернополя • На Гусятинщині невідомі викрали дерева із Алеї Героїв • На Тернопільщині викрито директора лікарні на незаконних схемах • Коропецька селищна рада незаконно привласнила 17,76 га землі 
rss

Поліцейські викрили задум шахрая і допомогли потерпілому з Тернопільщини повернути понад 80 тонн зерна


Опубліковано: 19 Травня 2023р. о 12:21

До співробітників Чортківського районного відділу поліції надійшла заява від жителя Білобожниці. Чоловік продав незнайомцеві понад 80 тонн зерна пшениці, однак оплати за товар так і не дочекався.

Зі слів потерпілого, він в Інтернеті розмістив оголошення про продаж агропродукції. Зателефонував невідомий, обговорили ціну і за декілька днів від покупця приїхало три великогабаритні вантажівки і забрали товар. Продавець неохоче відпускав завантажені власним зерном чужі автівки, однак незнайомець переконував, що ось-ось приїде і розрахується. Сума – майже пів мільйона гривень.

Грошей потерпілий так і не дочекався й одразу ж звернувся до поліцейських. Співробітники Чортківського районного відділу поліції у співпраці з колегами з інших регіонів затримали завантажені автівки у Вінницькій області. Машини повернули із зерном до власника. Як з’ясувалося, водіїв шахрай найняв, тому вони не знали, що везуть крадений товар.

Наразі поліцейські вживають заходів щодо встановлення особи шахрая. Відомості за даним фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 3 статті 190 ККУ. Тривають слідчо-оперативні заходи.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн





Новини
4 Квітня
3 Квітня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше