Найсвіжіше:
• На Тернопільщині дві електрички курсуватимуть за новим розкладом • Мерія міста на Тернопільщині наклала вето на землі під індустріальниим парком • Незаконно зрубано 694 дерева: недогледіли вишнівецькі лісники • На Монастирищині в аграрія відібрали понад 44 га землі: причина • Як підготувати під’їзд для спецтехніки на приватну ділянку • Тернопільський переробник будує новий млин, щоб втричі збільшити виробництво • Трагедія на Кременеччині: директору школи оголосили підозру • Як швидко і вигідно замінити розбите скло у вікні • Півтора року надій та сподівань: на Донеччині загинув солдат з Кременеччини • Кращі команди та гравців Тернопільщини нагородили за підсумками футзального сезону-2025/26 • “Він навчив мене кохати, але як жити без нього — не навчив”: історія Каріни з Буковини, чий наречений загинув на Курщині • Голову Білецької громади підозрюють у пошкодженні парку «Загребелля» на понад 8 млн грн • На Бережанщині чоловік незаконно зрубав сім дерев • Тварини згоріли заживо: на Гусятинщині трапилась моторошна пожежа • Війна забрала життя ще одного молодого воїна з Шумщини • ТОП онлайн-сервісів для перевірки нерухомості та земельних ділянок • На Дніпропетровщині загинув воїн з Гусятинщини • Вважався зниклим безвісти: підтверджено загибель воїна з Тернопільщини • Спочив у Бозі викладач тернопільського коледжу • З полону повернулися два військових з Монастирищини • Тернопільським студентам доступні пільгові квитки в застосунку УЗ • Тернопільщина знову у трійці лідерів в Україні • Помер соліст Національної опери з Тернопільщини • На Тернопільщині немовля народилося в швидкій дорогою до лікарні • На Тернопільщині 9 квітня знову вимикатимуть світло
rss

Під Збаражем сталася смертельна ДТП


Опубліковано: 19 Листопада 2019р. о 9:35

За попередньою інформацією слідчих, водій автомобіля “Mercedes” виїхав на смугу зустрічного руху і врізався у “Volkswagen Crafter”

19 листопада близько восьмої години ранку через сильний туман неподалік Збаража трапилась велика дорожньо-транспортна пригода за участю трьох автомобілів.

Легковий автомобіль зіткнувся з бусом марки «Volkswagen», якого позаду наздогнала велика фура. Найбільше постраждала легківка, яка розтрощена вщент.

На момент автопригоди в салоні легківки перебувало п’ятеро людей. Двоє з них – уродженці Збаражчини, загинули в результаті удару, трьох доправили до лікарні. Госпіталізували до медзакладу і водія буса.

Даний факт внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань відповідно до статті 286 частина 3 ККУ.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , , ,

Перегляньте також:





Новини
9 Квітня
8 Квітня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше