Найсвіжіше:
• Півтора роки вважався безвісти зниклим: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • Стали відомі результати матчів ігрового дня чемпіонату Тернопільщини з футболу • Понад 30 місяців надій та сподівань: на Запоріжжі загинув воїн з Тернопільщини • На Шумщині судили чоловіка, який під час сварки в магазині вдарив покупця в живіт • Стало відоме ім’я ймовірного головного тренера тернопільської “Нива-2” • На Бучаччині засудили чоловіка, який під час сварки жорстоко побив жінку • На Кременеччині вандали понівечили могилу воїна на 40 день після поховання • На Монастирищині стартує другий етап українсько-польських пошукових робіт • Від Тернополя до NASA: внесок земляка в космічну еру США • У Заліщицькому краю чоловік із сокирою напав на поліцію та побив патрульних • Співак з Тернопільщини офіційно розлучився з дружиною, з якою розійшовся майже рік тому • У ТЦК сказали, хто обов’язково має пройти ВЛК • Розірвала протокол прямо у відділку: у Чорткові суд оштрафував жінку, яка намагалася знищити документи  • Теребовлянець Володимир П’ятничко відзначився у воротах ФК «Теребовля» • На Донеччині загинув снайпер з Кременеччини • «Агрон» зупинився за крок до фіналу аматорського чемпіонату України (фото) • На Бучаччині покарали чоловіка, який зливав локації ТЦК • На Шумщині судили матір малолітньої дитини • Майже два роки вважався зниклим безвісти: війна забрала життя молодого воїна з Тернопільщини • Чи зможе «Агрон» вдруге переписали власну історію? • У Тернополі бабця лишила дитину і поїхала: 2-річний хлопчик опинився сам серед ночі • ФК «Збараж» посилює тренерський штаб • У центрі Тернополя сталася бійка: поліцейські вилучили зброю • «Укрзалізниця» подвоює кількість рейсів «Інтерсіті» між Тернополем та Києвом • Відомий зборівчанин відмовляється від ордена «За заслуги перед Польщею»
rss

Під час війни дитяча лікарня Тернополя заплатила майже мільйон гривень фірмі, яка належить депутатам міської ради


Опубліковано: 9 Грудня 2023р. о 14:18


У березні 2023 року директор Комунального некомерційного підприємства “Тернопільська міська дитяча комунальна лікарня” Андрій Артимович здійснив замовлення в ПП «Файне місто» на “послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет, а також супутні послуги, та послуги з виробництва кіно- та відеопродукції (Інформаційні послуги)” на суму 899 000 гривень.

Зауважимо, що ПП «Файне місто» має стосунок до депутатів Тернопільської міської ради Юрія Фартушняка та Марії Пачковської. За інформаціє з відкрити реєстрів пан Фартушняк є засновником, а пані Пачковська – директором даної фірми.

Детальніша інформація про це замовлення доступна за посиланням: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2023-02-16-005086-a.

Цей факт породжує сумніви та питання щодо ефективного використання громадських коштів. А тим часом, волонтери продовжують здійснювати завіз медикаментів та обладнання, підтримуючи медичні установи.

Такі обставини викликають негативне ставлення громади, оскільки вони свідчать про можливі порушення в сфері закупівель та відсутність ефективного контролю за витратами коштів громади.

До теми: “Дитяча лікарня Тернополя на сотні тисяч гривень замовила телевізійних послуг”


Джерело: https://tepravda.te.ua/
Рубрика:
Мітки: , , ,





Новини
21 Червня
20 Червня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше