Найсвіжіше:
• Програють обидва лідери: сенсаційний тур у третій Тернопільській футзальній лізі • На Сумщині загинув командир-мінометник з Тернопільщини • У другій Тернопільській футзальній лізі сталася зміна лідера: пелетон очолила команда з Шляхтинців • Водій Mercedesа, через якого в Тернополі загинуло двоє рятувальників, попередньо, був п’яним • У Тернополі в спарингу зустрілися «Агрон» та «ФАТ-Вікнини» • Чоловічі розбірки у Вишнівці: зламані зуби, крововилив, садна та синці • У Бережанах священники зняли ряси і взяли в руки ракетки • У популярному закладі «На пошті» тернопільські правоохоронці провели обшуки • Стали відомі імена рятувальників, котрі загинули в жахливому нічному ДТП у Тернополі • Понад 20 місяців надій та сподівань: на Донеччині загинув воїн з Шумщини • У Тернополі внаслідок ДТП загинули двоє співробітників ДСНС (фото) • Теракт у сусідньому Львові: внаслідок вибухів загинула поліцейська, поранено ще 24 людини • Визначився ветеранський чемпіон Тернопільщини з футзалу у віковій категорії 45+ • YouControl оприлюднив дані про кримінальні справи нардепів Тернопільщини • 20 місяців надій та сподівань: на Луганщині загинув воїн зі Зборівщини • У першій та другій футзальних лігах Тернопільщини змінився лідер! • Тернопільська “Нива” – перший півфіналіст Меморіалу Юста • На Зборівщині згорів гараж • Перестало битися серце вчительки початкових класів з Тернопільщини • Фахівець пояснив, чому суми у платіжках зростають навіть під час вимкнень світла • “Вікінги” з Тернополя дізналися першого суперника по кубку України з ампфутболу • У Тернополі чоловік схопив хлопчика за шию та почав її стискати • Народилася вже після загибелі тата: на Тернопільщині передали посмертну нагороду родині Героя • Герой України з Борщівщини став командиром бригади • На вік-енд на Тернопільщині відбудеться одразу сім футбольних змагань
rss

Під час марафону помер директор тернопільського м’ясокомбінату


Опубліковано: 12 Жовтня 2017р. о 14:00

8 жовтня у Києві під час марафону помер директор тернопільського м’ясокомбінату Віктор Малюта.

МалютаЯк повідомив генеральний менеджер компанії «Run Ukraine», яка є організатором «Київського міжнародного марафону-2017» Дмитро Черніцький, тернополянин уперше брав участь у марафоні. Він біг дистанцію 10 кілометрів. Трагедія трапилася на п’ятому кілометрі, тобто на півдистанції, яку зібрався пробігти Віктор Малюта.

– Чоловікові стало зле, він упав, йому спочатку почали надавати першу допомогу оточуючі бігуни, потім упродовж першої хвилини до нього одразу під’їхали медики-волонтери з мобільної служби «Мед-Хелп» – вони теж надавали йому допомогу, а потім прибули працівники Червоного Хреста. Коли під’їхала швидка допомога, то, на жаль, чоловік уже помер, – розповів Дмитро Черніцький.

Відомо, що на фініші на Віктора Малюту чекали дружина, донька та зять…

Віктор Малюта був життєрадісним та завжди усміхненим, професіоналом своєї справи. Любив життя та дбав про своє здоров’я. Але доля так розпорядилася, що під час змагань його серце несподівано зупинилося.

– Я втратив частину свого минулого. Віктор був другом, кумом, однодумцем. Сльози душать настільки, що навіть нема сили спитати «чому?». Ще би жити і жити, – написав на своїй сторінці у соцмережі  гендиректор компанії «Агропродсервіс», до складу якої входить м’ясокомбінат, Іван Чайківський.

P.S.: Редакція «Номер один» висловлює щире співчуття дружині, дітям, братові, рідним та близьким, усім, хто знав Віктора Станіславовича.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Рубрика:




Новини
22 Лютого
21 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше