• По-особливому футбольний клуб з Тернопільщини у День матері привітав матусь своїх футболістів (+фото) • Вперше на поєдинку чемпіонату Тернопільщини з футболу презентовано матчевий вимпел (+фото) • Стали відомі результати матчів ігрового дня чемпіонату Тернопільської області з футболу • Чужі будинок і позашляховик та мільйони в готівці: чим збагатився торік «слуга народу» Володимир Гевко • У Тернополі на Алеї Героїв у сміттєвому пакеті знайшли рештки людини (+фото) • На продаж виставили величезну ділянку на березі Тернопільського ставу • 15 травня не буде води на деяких тернопільських вулицях • Працівники поліції розшукують особу зловмисника, який ошукав 41-річну жительку Тернополя • У Тернополі у 19-річного хлопця виявили закладки із наркотиками • Ряди Небесного воїнства поповнив ще один житель Тернопільщини: останній бій прийняв біля Соледару • Помістила у пакет і передала хлопцеві: 11-класниця вбила свою новонароджену дитину • Кременецький «ПрофАгро» у сезоні-2024: з екс-півзахисником ФК «Тернопіль» та легендою місцевого футболу • Серце плаче від відчаю, душа болить від горя: жорстока війна забрала життя воїна з Тернополя • Майже 10 місяців воїн з Тернопільщини вважався безвісти зниклим: загинув Герой на Запоріжжі • Великоберезовицький «Сокіл» дебютує в чемпіонаті Тернопільської області: з новим тренером та молодими талантами • Відразу двох загиблих Героїв зустрічало одне з найбільших міст Тернопільщини (+фото) • ФК «Нараїв» з Бережанщини провів заявку на футбольний сезон-2024 • У тернопільських парках розпочали працювати атракціони • Стало відомо, на скільки зросла ціна на житло у Тернополі • На півдні Тернопільщини планують встановити дві сонячних електростанції • Стало відомо, на які продукти в Україні найбільше зросли ціни • Тернопільський Господарський суд ухвалив стягнути з рф понад 3,5 мільйони гривень збитків • Параду випускників у Тернополі цьогоріч не буде • Кіпріоти купують частки у двох агрофірмах бізнесмена з Тернопільщини Петра Гадза • В Кременці в Свято-Миколаївському соборі вперше проводитимуть екскурсії

Переможець Зимової першості Тернопільщини з футболу продовжує переможну ходу

Опубліковано: 28 Квітня 2024р. о 13:30

Завершальний поєдинок у рамках підготовки до старту у вищій лізі чемпіонату Тернопільської області провів переможець зимової першості Тренопільщини заліщицький “Дністер”. На на виїзді заліщани грали проти чемпіона минулорічної другої обласної ліги – “Поділля” з Васильківці.

Як повідомляє клубна прес-служба “Дністра”, господарі жваво розпочали поєдинок, взявши м’яч під контроль. Але вже у першій атаці “Дністер” відкрив рахунок. Ландяк промчав по лівому флангу і прострілив у воротарський майданчик звідки ворота без проблем вразив Городинський. У середині першого тайму уже сам Микола Ландяк став автором забитого м’яча. Фланговий півзахисник “Дністра” вдало зіграв на добиванні після потужного дальнього удару Дмитра Бобика. Який, до речі, знову наважився на дальній удар і на 33-й хвилині відзначився красивим забитим голом під поперечину — 0:3 ще до перерви.

Відзначимо що у першому таймі команди також обмінялись ударами у стійку. У “Дністра” каркас воріт перевірив Білик. А “Поділля” відповіло дальнім ударом у стійку від свого кращого бомбардира Андрія Баліцького.

Майже одразу по перерві “Дністер” ще збільшив свою перевагу. Це Микола Геник довгою діагоналлю вивів на побачення з воротарем Миколу Ландяка і 19-й номер нашої команди легко оформив дубль. Але і на цьому Микола не зупинився. Під завісу матчу його подачу з флангу ефектним ударом головою завершив Роман Голодрига.

Та все ж останнє слово було за господарями. Після дальнього удару по воротах “Дністра” м’яч влучив у руку Миколі Генику, який перебував у штрафному майданчику. Арбітр вказав на одинадцятиметрову позначку, а суперник чітко реалізував пенальті.

Зазначимо, що у матчі з “Поділлям” участі не брав Андрій Шишигін, якому тренерський штаб надав можливість відпочити. Також після тривалої відсутності на поле повернулися Юрій Головачук та Микола Геник. Вони були відсутні через травми. Наразі у лазареті “Дністра” продовжує перебувати лише Ілля Стрільчук, який ще не готовий приступити до повноцінних тренувань.

Після матчу гравці “Дністра” відправились по домівках після двотижневих зборів. А у найближчий понеділок стартує підготовка до матчу 1-го туру вищої ліги з “Агроном”, який відбудеться у середу, 1 травня, о 17:00 на стадіоні у Великих Гаях.

Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика: