• Стало відомо, скільки на Тернопільщині діє сонячних електростанцій і яку потужність вони мають • Тернопільський плавець здобув бронзу на чемпіонаті України • Після скарги “Пташки” з Тернопільщини на шалені втрати у 59 бригаді виявили погані рішення керівництва • На Тернопільщині 27 липня на шість годин вимикатимуть світло • Футбольна команда з Тернопільщини дозаявила екс-півзахисника чернівецької «Буковини» • На Тернопільщині археологи розкопали давньоруське місто Биковен • Команда вищої ліги Тернопільщини дозаявила гравця з майже сотнею матчів серед професіоналів • Заступник міського голови Кременця та депутатка вимагали у підприємців хабарі за перемогу у тендері • Двоє працівників Борщівського військкомату, яких звинувачують у корупції, вийшли під заставу • Перестало битися серце вокалістки відомого тернопільського гурту • На Тернопільщині викрили чоловіка, який влаштував наркопритон • Мікрозайм або кредитна лінія − що вибрати та у чому різниця? • У Тернополі затримали чоловіка, який обікрав 15 водоматів (відео+фото) • Став відомим перший суперник тернопільської “Ниви” у новому сезоні • У Міноборони розповіли, чи є потреба у зниженні призовного віку • Безпечний освітній простір Тернопільщини потребує покращення – результати дослідження • Хто в Резерв+ може отримати автоматичну відстрочку – дві категорії • Житель Тернопільщини отримав 4 роки тюрми за неправдиве повідомлення про замінування адмінбудівлі поліції • Сьогодні впродовж усього дня буде ускладнений рух транспорту на вулицях Крушельницької та Грушевського • У Тернополі розпочали встановлення дорожніх знаків дорогою до Дальнього пляжу • Через 6 днів у громадському транспорті одного з міст Тернопільщини не прийматимуть готівку • 33-річний житель Борщівщини організував підпільний бізнес • Блаженнійший Епіфаній на Тернопільщині освятив місце під меморіал памʼяті полеглих захисників України • У розташуванні військової частини помер воїн з Тернопільщини • На Тернопільщині 26 липня вимикатимуть світло з 5 до 24 години: графік

Переможець Зимової першості Тернопільщини з футболу продовжує переможну ходу

Опубліковано: 28 Квітня 2024р. о 13:30

Завершальний поєдинок у рамках підготовки до старту у вищій лізі чемпіонату Тернопільської області провів переможець зимової першості Тренопільщини заліщицький “Дністер”. На на виїзді заліщани грали проти чемпіона минулорічної другої обласної ліги – “Поділля” з Васильківці.

Як повідомляє клубна прес-служба “Дністра”, господарі жваво розпочали поєдинок, взявши м’яч під контроль. Але вже у першій атаці “Дністер” відкрив рахунок. Ландяк промчав по лівому флангу і прострілив у воротарський майданчик звідки ворота без проблем вразив Городинський. У середині першого тайму уже сам Микола Ландяк став автором забитого м’яча. Фланговий півзахисник “Дністра” вдало зіграв на добиванні після потужного дальнього удару Дмитра Бобика. Який, до речі, знову наважився на дальній удар і на 33-й хвилині відзначився красивим забитим голом під поперечину — 0:3 ще до перерви.

Відзначимо що у першому таймі команди також обмінялись ударами у стійку. У “Дністра” каркас воріт перевірив Білик. А “Поділля” відповіло дальнім ударом у стійку від свого кращого бомбардира Андрія Баліцького.

Майже одразу по перерві “Дністер” ще збільшив свою перевагу. Це Микола Геник довгою діагоналлю вивів на побачення з воротарем Миколу Ландяка і 19-й номер нашої команди легко оформив дубль. Але і на цьому Микола не зупинився. Під завісу матчу його подачу з флангу ефектним ударом головою завершив Роман Голодрига.

Та все ж останнє слово було за господарями. Після дальнього удару по воротах “Дністра” м’яч влучив у руку Миколі Генику, який перебував у штрафному майданчику. Арбітр вказав на одинадцятиметрову позначку, а суперник чітко реалізував пенальті.

Зазначимо, що у матчі з “Поділлям” участі не брав Андрій Шишигін, якому тренерський штаб надав можливість відпочити. Також після тривалої відсутності на поле повернулися Юрій Головачук та Микола Геник. Вони були відсутні через травми. Наразі у лазареті “Дністра” продовжує перебувати лише Ілля Стрільчук, який ще не готовий приступити до повноцінних тренувань.

Після матчу гравці “Дністра” відправились по домівках після двотижневих зборів. А у найближчий понеділок стартує підготовка до матчу 1-го туру вищої ліги з “Агроном”, який відбудеться у середу, 1 травня, о 17:00 на стадіоні у Великих Гаях.

Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика: