Найсвіжіше:
• Відкрита зимова першість Тернопільщини стартує 28 лютого • У лікарні помер 47-річний воїн з Тернопільщини • Жорстока війна забрала життя 58-річного воїна з Борщівщини • На Донеччині загинув 43-річний воїн з Тернопільщини • На Тернопільщині викрито групу шахраїв, які продали «магічні» амулети та БАДи • У Донецької області загинув воїн з Тернопільщини • Василя Малика представили у якості головного тренера ФК «Борщів» • Спочила у Бозі комендант тернопільського університету  • У Тернополі пограбували військового з Херсонщини • У Тернополі внаслідок ДТП двоє пішоходів отримали травми • На 61 місяць засудили жителя Чорткова за незаконне придбання і зберігання канабісу • На Донеччині загинув гранатометник з Тернопільщини • У жительки Збаража шахраї видурили понад 27 тис грн • На Тернопільщині без світла залишаються 65 населених пунктів: причина • Спочив у Бозі відомий скрипаль з Тернополя • Мешканці Тернопільщини замовляли фіктивну інвалідність на Хмельниччині • На Тернопільщині з початку року від переохолодження загинули семеро людей • Права на картину Марчука: тернопільський суд призначив експертизу підписів • У Бережанах католикам передали монастир, на території якого була колонія • Апеляційний суд скасував вирок Михайлу Головку і зняв з нього обвинувачення • На Теребовлянщині можуть перейменувати ціле селища: причина • На Харківщині помер офіцер з Тернопільщини • З російського полону повернувся військовий з Тернопільщини • У Бережанах внаслідок падіння льодяної брили травмувався 8-річний хлопець • На Тернопільщині викрадали і катували людей під приводом мобілізації: шістьох військовослужбовців відправили за ґрати
rss

“Передаємо понад тисячу ноутбуків для вчителів області”, – Володимир Труш


Опубліковано: 14 Грудня 2021р. о 11:57

Педагоги Тернопільської області отримали комп’ютери за проєкту “Ноутбук кожному вчителю”. 7 грудня голова Тернопільської ОДА Володимир Труш вручив комп’ютери освітянам області в рамках проєкту «Ноутбук кожному вчителю».

Усього на Тернопіллі закупили 1592 ноутбуки, сьогодні передали 1050. Решту школи отримають до кінця року.

– Це є найбільша закупівля ноутбуків для вчителів за всю історію незалежності України, які вони зможуть використовувати під час підготовки до уроків та надавати якісні послуги нашим дітям. Це лише перший етап, на наступний рік я можу спрогнозувати, що буде знову продовжено придбання ноутбуків. Відповідно до закупівлі, у нас була економія близько трьох мільйонів гривень, яку теж швидко переформатували, встигли провести тендерні закупівлі і до цієї півтори тисячі ноутбуків добавляться інші, які придбають на заощаджені кошти, – пояснює голова Тернопільської ОДА Володимир Труш.

Техніку купили за кошти державної субвенції із залученням фінансової допомоги органів місцевого самоврядування. Розподіл закуплених ноутбуків проводитимуть між закладами освіти, в яких кількість персональних комп’ютерів менша, ніж кількість педагогічних працівників.

Додамо, що Міністерство цифрової трансформації та Міністерство освіти цьогоріч планують забезпечити ноутбуками понад 60 тисяч вчителів по всій країні. Для цього з держбюджету виділили 980 млн. гривень.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , ,

Перегляньте також:




Новини
6 Лютого
5 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше