Найсвіжіше:
• Дружина переможця “Голосу країни” з Тернопільщини поскаржилася на проблеми зі здоров’ям 3-річної доньки • Двоє тернополян пограбували працівника благодійного фонду • Осиротілі діти, овдовіла молода дружина: на Донеччині загинув військовий з Тернопільщини • Пекучий біль втрати: на “щиті” повертається загиблий Герой з Гусятинщини • 51 тисяча штрафу та 20 років позбавлення права керувати автівкою: суд покарав жителя Підволочиська • У Тернополі пограбували пенсіонера зі Збаражчини, в котрого в пожежі ще й згорів будинок • Особливості сучасних металопластикових вікон від SPEZ • Чоловік з Тернопільщини відмовився від мобілізації та вигадав три причини, щоби не приходити до ТЦК • Під час обстрілу з танку на Донеччині загинув солдат з Тернопільської області • На Івано-Франківщині чули серію вибухів – працювала ППО • Вихованець тернопільського футболу підписав контракт з учасником єврокубків • У Дністрі різко піднявся рівень води: чим це загрожує (відео) • На Донеччині загинув 54-річний військовий з Тернопільської області • На Хмельниччині затримали російських агентів, які підірвали залізничну колію перед потягом • Головний тренер збаразького “Галича” Олег Лівіцький: «70% пропущених голів – з наших помилок» • На Донеччині загинув молодий військовослужбовець з Тернопільщини • До 1 млн грн пропонують на Тернопільщині ветеранам на створення або розвиток власного бізнесу • На Донеччині обірвалося життя 41-річного військового з Тернопільщини • Намагалась підкупити ТЦК: на Хмельниччині судитимуть жительку Буковини • У Тернополі засуджено колаборантку, яка допомагала окупантам у проведенні псевдореферендум на Херсонщині • Тараса Пастуха призначено на посаду заступника голови Тернопільської ОДА • Ветеранів Тернопільщини запрошують на футзальний чемпіонат області • Ексчиновник однієї з міськрад Тернопільщини постане перед судом: вимагав у підприємця 500 тисяч гривень • Під час пожежі на тернопільському ринку загинув сторож • П’яний водій зі Зборівщини спробував “відкупитися” від патрульних
rss

Одразу три факти незаконного обігу наркотиків задокументували поліцейські Чорткова


Опубліковано: 1 Квітня 2024р. о 18:00

Слідчі розпочали розслідування в рамках кримінальних проваджень відповідно до частини 1 статті 309 (незаконне зберігання, пересилання наркотичних засобів) Кримінального кодексу України. 

Білі речовини, схожі на наркотичні зберігали двоє чоловіків. Під час обстеження території обслуговування оперативники виявили підозрілих осіб. У ході проведення поверхневої перевірки знайшли згортки із забороненими речовинами. Як пояснили фігуранти, наркотики зберігали для власних потреб. Правопорушники – 30-ти та 21-річний жителі Чортківського району. 

Про ще один злочин на лінію «102» повідомив помічник начальника Чортківської установи виконання покарань. Він заявив, що у посилці, яка надійшла ув’язненому, знаходиться таблетка невідомого походження. На місце події виїжджала слідчо-оперативна група. Як з’ясувалося, заборонена речовина була захована у дезодоранті. 

Поліцейські усі наркотичні речовини вилучили й направили на експертизу. Правопорушникам загрожує штраф від однієї тисячі до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк до двох років, або пробаційний нагляд на строк до п’яти років, або обмеження волі на той самий строк.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:
Мітки: ,





Новини
15 Січня
14 Січня
Який рівень інфляції ви очікуєте у 2025 році?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше