Найсвіжіше:
• ФК «Борщів» у спарингу переміг молодий колектив з Гусятинщини • Конфлікт у Тернопільській лікарні: 88-річну жінку не поклали в стаціонар • У Тернополі за шахрайство засудили вчительку • Ще один високопосадовець залишив Тернопільську ОВА • Вихованець лановецького футболу відзначився голом у Прем’єр-лізі • Війна безжально забрала життя молодого захисника зі Зборівщини • Сім місяців надій та сподівань: ДНК-експертиза підтвердила загибель воїна з Гусятинщини • Зупинилося серце 39-річного воїна з Тернопільщини • Офіційно: київське «Динамо» 21 квітня зіграє у Тернополі • Спочила у Бозі фельдшер з Тернопільщини • Визначився формат футбольного чемпіонату Тернопільської області 2026 року • На Запоріжжі під час бойового завдання зник безвісти воїн з Козівщини • Черепно-мозкова травма, зламані рука та ніс: жорсткі розбірки в Тернополі • 47-річний житель Почаєва у Чорткові викрав Daewoo • ДТП у Тернополі: з травмами та без свідомості госпіталізували хлопця • Спочив у Бозі талановитий художник з Борщівщини • На Харківщині прийняв останній бій воїн з Тернопільщини • У громаду на Тернопільщині повернулися з полону двоє захисників • Пораненим, тримав позицію понад пів місяця: на війні загинув воїн з Тернополя • На Тернопільщині дві електрички курсуватимуть за новим розкладом • Мерія міста на Тернопільщині наклала вето на землі під індустріальниим парком • Незаконно зрубано 694 дерева: недогледіли вишнівецькі лісники • На Монастирищині в аграрія відібрали понад 44 га землі: причина • Як підготувати під’їзд для спецтехніки на приватну ділянку • Тернопільський переробник будує новий млин, щоб втричі збільшити виробництво
rss

Очолив так зване «Міністерство охорони здоров’я» на окупованих територіях – тернопільські слідчі підозрюють жителя Шахтарська


Опубліковано: 18 Квітня 2023р. о 10:24

За процесуального керівництва прокурорів Тернопільської обласної прокуратури повідомлено про підозру у колабораційній діяльності жителю Шахтарська (ч. 5 ст. 111-1 КК України).

За даними слідства, на початку березня 2022 року громадянин України погодився на пропозицію співпрацювати з окупаційною адміністрацією держави-агресора у Донецькій області, залишившись на посаді так званого виконувача обов’язків міністра «Министерства здравоохранения Донецкой народной республики», яку він обіймав з 13.07.2020.
Обіймаючи посаду виконувача обов’язків, а з липня 2022 року по даний час – першого заступника міністра, колаборант реалізовує політику РФ в галузі охорони здоров’я на тимчасово окупованій території України, незаконно очолює вказане міністерство та керує його діяльністю, підшуковує, спонукає та залучає до співпраці із окупаційною владою місцевих жителів та випускників медичних закладів освіти.
Також він організовував приєднання лікувальних закладів, розташованих на території Маріупольського, Мангушського та Волноваського районів в структуру так званого «Министерства здравоохранения Донецкой народной республики». Втілюючи порядки держави-окупанта, він зобов’язав підконтрольні заклади охорони здоров’я надавати медичну допомогу особам, які проводять бойові дії проти України, налагодив надання інформації правоохоронцям країни-агресора щодо осіб, які звертались за медичною допомогою у ці лікувальні установи.
Досудове розслідування здійснюють слідчі Управління СБУ в Тернопільській області, повідомляє пресслужба Тернопільської обласної прокуратури.  

Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Мітки:





Новини
11 Квітня
10 Квітня
9 Квітня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше