Найсвіжіше:
• Вища Тернопільська футзальна ліга: покер Ландяка та досконала гра «Гермеса-7» • Перша Тернопільська футзальна ліга: лідер декласував найближчого суперника з неймовірним рахунком • Військового з Підгайців нагороджено “Золотим хрестом” • Консульські візи, робота за кордоном: мешканка Борщівщини за місяць видурила майже 68 тис. грн. • Тернополянка незаконно переправила через кордон 4 ухилянтів • Прокремлівській провокатор переховувався на Тернопільщині в монастирі УПЦ МП  • Друга Тернопільська футзальна ліга: лідером на екватор прийшла команда з Лановеччини • Ще одна громада на Буковині перейшла від московської церкви до ПЦУ • Масштабна аварія на участю вантажівок сталася на Тернопільщині • Вважався безвісти зниклим: на Запоріжжі загинув старший солдат з Тернопільщини • Владу Підгайців суд зобов’язав розробити і затвердити історико-архітектурний план міста • У багатоповерхівці Тернополя під час пожежі загинула людина • Третя Тернопільська футзальна ліга: у центральному матчі туру «Карпатська джерельна» перемогла «Київхліб» • У Тернополі двоє дівчат втекли із закладу соціально-психологічної реабілітації • У Тернополі затримали алкогольного крадія • Стали відомі спаринг-партнери тернопільської «Ниви» на зимово-весняних зборах • Історія кохання Героя України Сергія Коновала та його дружини Ольги • У Курській області загинув військовий з Тернопільщини • Помер колишній голова Старозбаразької сільської ради • В Україну йдуть сильні морози: синоптик назвала дату зміни погоди • Тернопільська футзальна ліга: пента-трик Кармелюка та Довгуня і впевнене лідерство «Карпатської джерельної» • На Волині прихильник московського патріархату побив священника • На Донеччині загинув 40-річний військовий з Кременця • Життя солдата з Тернопільщини обірвалось на 50-му році життя • Під час бою на Харківщині загинув військовий з Тернопільської області
rss

Новачок першої ліги Тернопільщини переграв учасника Ліги чемпіонів (+фото)


Опубліковано: 11 Квітня 2023р. о 20:52

Сьогодні, 11 квітня, на стадіоні «Газопровід», що на околиці Тернополя футбольний спаринг провели учасник Ліги чемпіонів Тернопільщини великоберезовицький «Сокіл» та дебютант першої ліги чемпіонату Тернопільської області ФК «Гримайлівська ТГ».

Гравці гримайлівської команди вже у першому таймі довели, що мають серйозні наміри щодо цього поєдинку, відзначившись двома забитими м’ячами. На восьмій хвилині рахунок у матчі відкрив Андрій Процюк, а на 26-й – подвоїв перевагу команди Віталія Гоцалюка молодий півзахисник Станіслав Симчук. У другому таймі ФК «Гримайлівська ТГ», зусиллями Дмитра Бекесевича (77 хвилина), довів перевагу до трьох м’ячів – 3:0.

Команди виступали у таких складах:

ФК «Гримайлівська ТГ»: Бодак (Черниш, 46), Худзік (Шумило, 70), Коломієць (Крашівський, 46), Зубик, Ваврик (Магеровський, 50), Савчук, Березівський (Бекесевич, 50), Клос (Столяр, 46), Процюк (Подоляк, 50), Симчук (Лафета, 70), Гуменюк (Романів, 70).

«Сокіл»: Таращук – Юрченко, Лисий (Лещишин, 46), Аршинов (Куліковський, 46), Панасюк – Муравльов (Солодухо, 65), Кармелюк (Бутківський, 46), Довгунь (Способець, 46), Колтко (Д. Авраменко, 55), Качор – Бачинський (Пастух, 55).

Обидві команди активно готуються до старту нового сезону. І сьогоднішній матч не стане для них останнім до Великодніх свят. Так, «Сокіл» уже післязавтра, 13 квітня, проведе спаринг з командою чемпіонату Тернопільського району – ФК «Товстолуг», а ФК «Гримайлівська ТГ» у п’ятницю, 14 квітня, екзаменуватиме чемпіон Тернопільської області 2022 року великогаївський «Агрон».


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Мітки: , , , , ,





Новини
12 Січня
11 Січня
Який рівень інфляції ви очікуєте у 2025 році?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше