Найсвіжіше:
• Донька екс-захисника тернопільської «Ниви» здобула срібло на Кубку Європи • Побиття, «зниклий» свідок і COVID: родина військового з Гусятинщини не вірить в офіційну версію смерті • У Чернігівській області загинув прикордонник з Гусятинщини • Затримали другого фігуранта, причетного до вибуху на «Укрпошті»: тернополянин виготовляв з боєприпасів сувеніри • Митний склад чи звичайне зберігання: у чому різниця і що обрати бізнесу • Шукаєте неповторні ювелірні прикраси – вам до Arcanite! • У Тернополі нагородили найкращі футбольні команди та найкращих гравців 2025 року! • Туристичні локації Київщини, про які варто знати • Ексдепутата Тернопільської облради підозрюють в отриманні хабаря у 30 тисяч доларів • Новий бомбардир з Тернополя для «Буковини»: деталі трансферу та перше інтерв’ю новачка (відео) • Верховна Рада включила ювілей Олега Барни до календаря пам’ятних дат • Вірт відверто розповів, чому покинув тернопільську “Ниву” • У Збаражі згоріла приватна оселя: рятувальники вберегли від вогню сусідні будівлі та техніку • Головний тренер «Вікнин» Ростислав Ціх: «Хлопці за два роки змужніли, це показала остання гра проти «Агрону» • Фіктивні акти і завищені роботи: у ДСНС Тернопільщини розкрили схему на 1,8 млн грн • Пилочки для манікюру: які бувають і як обрати • Гучна справа ТЦК у Борщеві: доки тривають суди і слідство, померли вже двоє людей • На Тернопільщині замінять аварійний міст через річку Стрипа • Довідка про несудимість: як отримати офіційний документ швидко та без черг • Палац із таємним ходом і шаховим орнаментом: на Тернопільщині відновлять графський маєток • У громаді на Тернопільщині здійснюватиметься відстріл тварин • По 50 тис грн отримають власники квартир, чиї помешкання згоріли під час ракетної атаки по Тернополю • Спочив у Бозі керівник оркестру з Кременеччини • У гаражі тернополянина виявили гранату та порохові заряди до мінометних мін • Депутатка Зборівської міськради склала мандат
rss

Норвегія припинить надавати притулок біженцям з Тернопільщини


Опубліковано: 28 Вересня 2024р. о 16:40

Уряд Норвегії не надаватиме автоматично притулок усім українцям. Біженці з заходу України, у тому числі Тернопільської області  розглядатимуться в індивідуальному порядку. Про це повідомляє RTE.

Як пояснила міністерка юстиції Емілі Енгер Мель, Норвегія не може прийняти біженців більше, ніж країни Північної Європи.

Таким чином, клопотання щодо біженства від мешканців Тернопільської, а також Львівської, Волинської, Рівненської, Івано-Франківської та Закарпатської областей розглядатимуться в індивідуальному порядку.

Рішення було ухвалено у зв’язку з тим, що велика кількість біженців у деяких містах створює навантаження на житло, медичне обслуговування та школи.

Від початку повномасштабного вторгнення РФ Норвегія надавала автоматичний захист усім українським біженцям. Країна з населенням 5,6 млн осіб прийняла близько 85 тисяч українців, що, за даними Осло, більше, ніж у її північних сусідів.


Джерело: ТСН
Рубрика:




Новини
21 Грудня
20 Грудня
19 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше