Найсвіжіше:
• У Зарваниці завершився історичний синод, який прийняв кодекс канонів УГКЦ • П’яний водій у Тернополі за 20 хвилин скоїв дві ДТП та втік: Драгер показав 2,49 проміле • У Дніпропетровській області загинув сержант з Тернопільщини • Відомий співак з Тернопільщини розкрив, який дохід вважає достатнім для комфортного життя • На Донеччині загинув 53-річний солдат з Кременеччини • Загинув на війні: Почаївська міська рада повідомила про смерть Сергія Андрійка • У Теребовлі продають приміщення колишньої аптеки за понад 2,1 млн гривень • Спочила у Бозі колишня освітянка з Кременеччини • Смертельна ДТП поблизу Тернополя: зіткнулися Mercedes Sprinter і ВАЗ • На Борщівщині визначать першого фіналіста Ліги чемпіонів Тернопільщини • У тернопільських школах учні харчуватимуться лише за картками • Масштабна пожежа на Кременеччині: вогонь знищив 433 тюки • «Порішали»? У Тернополі, попри рішення про демонтаж, на незаконній конструкції тривають будівельні роботи • Спочила у Бозі вчителька початкових класів з Кременеччини • УАФ запускає у Тернополі масштабний проєкт «Талантікос» • Чому регулярне видалення зубного каменю допомагає уникнути дорогого лікування • Право на спадщину: в яких випадках потрібно йти до суду • Як київський ритм експлуатації автомобілів впливає на ресурс каталізатора • У Тернополі викрили корупційну схему в медзакладі: лікарі брали хабарі за інвалідність • Ще один тренер із Тернопільщини став заслуженим тренером України • Автомеханіка підозрюють у підпалі банку в Тернополі • У Тернополі школяру пропонували гроші за підпал автомобіля ТЦК • На Тернопільщину з російського полону повертається Захисник Олександр Ремпа: громада готує теплу зустріч • Тернопільщина матиме трьох представників у Кубку України-2026/27: затверджено дати матчів • Дружина, двоє синів і незламна відданість Україні: історія полеглого воїна з Гусятинщини
rss

Німецька компанія зробила незвичний подарунок мешканцям Тернопільщини


Опубліковано: 19 Серпня 2025р. о 11:01

З нагоди Дня державного прапора України та Дня Незалежності, компанія німецька компанія “Лаєр Україна” дарує чортків’янам національний стяг. Про незвичний подарунок повідомила Чортківська міська рада.

Щоб отримати блакитно-жовте полотнище для прикраси свого будинку, звертайтеся за номером: 096 004 7077.

Довідково: “Лаєр Україна” займається проєктуванням, виробництвом, продажем, а також орендою високоякісних будівельних риштувань та супутнього обладнання, забезпечуючи український ринок надійними, інноваційними рішеннями і технічною підтримкою.
Віднедавна фірма працює у Чорткові.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:





Новини
11 Липня
10 Липня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше