Найсвіжіше:
• На Кременеччині побилися школярі: конфлікт вирішували в суді  • На Борщівщині п’яний водій пропонував поліцейським хабаря • У Бережанах скасували договір на реставрацію ратуші за 12 млн грн • Особливий код взаємоповаги серед боксерів: як конкуренція на рингу не впливає на взаємну підтримку поза ним? • На Запоріжжі загинув 34-річний старший солдат з Тернопільщини • Підбираємо ліжко в стилі модерн • У Курській області загинув військовий з Тернопільщини • У громаді на Тернопільщині викрили ворожу ботоферму • У Тернополі нетверезий водій спричинив потрійну ДТП • На Гусятинщині у двох чоловіків виявили заборонені речовини • На Тернопільщині син погрожував старенькій матері розправою • Суд виніс вирок вчителю, якого звинуватили у смерті учня • Як обрати текстиль для дому: поради та тренди • На Донеччині загинув бойовий медик з Тернопільщини • На Тернопільщину релоковано потужне підприємство з окупованої Каховки • Загинув на Луганщині: на Гусятинщині 18 лютого поховають 31-річного Героя • На Тернопільщині в аварію потрапив рейсовий автобус • Кубок Тернопільської футзальної ліги: сьогодні визначать ще двох півфіналістів • Львівська фірма за 6,7 млн відремонтує 300 м дороги до церкви у селі поблизу Тернополя • Тернополянин намагався застрелити підприємця, щоби не віддавати 100 тисяч доларів боргу • Ряд шкіл на Тернопільщині переведено на дистанційне навчання: причина • У Курській області загинув 45-річний військовий з Тернопільщини • Чи варто купувати iPhone 11 у 2025 році? • Загинув на Луганщині: Тернопільщина прощається з 28-річним солдатом • Как использовать демо-счет для обучения трейдингу на криптобирже
rss

Негода залишила без світла мешканців чотирьох районів електромереж Тернопільщини


Опубліковано: 16 Грудня 2024р. о 21:18

Сьогодні, 16 грудня, на Тернопільщині внаслідок сильних поривів вітру та негоди, відбулось аварійне відключення електроліній 10 кВ.

Як повідомляє АТ “Тернопільобленерго”, внаслідок негоди були знеструмлені споживачі Гусятинського, Борщівського, Збаразького, Підволочиського районів електромереж.

Енергетики продовжують працювати над відновленням електропостачання усіх споживачів.

– Якщо Ви побачили пошкоджені електромережі — одразу повідомте про ситуацію за номером кол-центру 0-800-50-90-40. Організуйте охорону місця обриву проводу, щоб туди ніхто не потрапив, до приїзду оперативно-виїзної бригади АТ “Тернопільобленерго”, – йдеться в повідомленні енергетиків.

Інформацію про актуальне відключення за власною адресою можна переглянути на нашому офіційному сайті у розділі «Перерви в електропостачанні» або за посиланням (https://www.toe.com.ua/breakPlan).


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор:

Перегляньте також:





Новини
18 Лютого
17 Лютого
Який рівень інфляції ви очікуєте у 2025 році?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше