Найсвіжіше:
• На Козівщині онук у стані сп’яніння до смерті побив 87-річну бабусю • Як знайти найкращі умови для обміну злотих у столиці • Великоберезовицький «Сокіл» здобув перемогу над принциповим суперником зі Збаража • До 7 років ув’язнення засуджено тернополянку за організацію незаконного переправлення через кордон • Небесний стрій поповнив ще один воїн з Тернопільщини • Страшна аварія обірвала життя молодої жінки з Кременця • Спочив у Бозі директор відомої на Тернопільщині компанії • У Чорткові 15 серпня зникла жінка з деменцією • Перестало битися серце учасника АТО з Шумщини • У Тернополі новий теплохід «Йота» вийшов у перші випробувальні рейси з пасажирами • На Борщівщині горіла господарська будівля площею 40 “квадратів” • Стали відомі результати матчів ігрового дня чемпіонату Тернопільщини з футболу • Спочила у Бозі багаторічна директорка тернопільської школи • На Тернопільщині попереджають про зниження рівня води у річках до історичного мінімуму • Старий Тернопіль: у мережі показали добірку атмосферних фото • Чи можуть представники ТЦК та поліції увійти до квартири без згоди власника: пояснення • Як держава та громади дбають про безпеку води під час війни (відео) • Стали відомі фіналісти Ліги чемпіонів та Ліги Тернопільщини з футболу • Агрокомпанія з Тернопільщини потрапила до топ-12 найбільших платників податків України • У Тернополі чоловіка засудили за крадіжку газу • Чи буде масове скасування броні від мобілізації з 1 вересня: пояснення • ФК «Збараж» підсилився ще двома футболістами перед стартом другого кола • Як борщів’яни відзначили 570-ту річницю рідного міста • У Тернопільській області запрацює один із найбільших молочних комплексів на 2,4 тис. корів • Військового з Борщівщини нагородили орденом «За мужність» ІІІ ступеня
rss

Небесне військо поповнив ще один Герой з Тернопільщини: свій останній бій воїн прийняв на Запоріжжі


Опубліковано: 13 Липня 2023р. о 21:00

10 липня 2023 року під час обстрілу з боку противника на околицях н.п. Роботине Запорізької області загинув Роман Валерійович Прокоф’єв (1997 р.н.), житель с. Ярчівці Зборівської ТГ, який мужньо захищав нашу Батьківщину. про сумну новину повідомив міський голова Зборова Руслан Максимів. 

– Не вистачає слів, щоб передати смуток та біль, який чорним крилом торкнувся не лише сім’ї, а й всієї громади. Висловлюємо щирі співчуття родині загиблого, поділяємо ваше горе, сумуємо разом з вами, підтримуємо вас у годину скорботи. Вічна пам’ять Герою України! Навіки слава! Герої не вмирають, вони живуть вічно!
Про дату та час зустрічі тіла загиблого Героя у міській раді обіцяли повідомити додатково.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Мітки: , ,





Новини
17 Серпня
16 Серпня
15 Серпня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше