Найсвіжіше:
• Де зупинитися в Солом’янському районі Києва? • Пішов із життя талановитий учитель та мудрий керівник з Гусятинщини • На Бережанщині зіткнулися два мотоцикли: за кермом були 15-річні хлопці • На Зборівщині у ДТП загинув п’ятикласник із Тернополя • У лікарні померла жителька Бучача, яку збив поїзд • У січні пішов служити, а вже в травні загинув 56-річний воїн з Гусятинщини • Реєстратор Монастириської міськради допомагав оформлювати оборонні землі на приватні фірми • На Донеччині загинув воїн із Тернополя: офіційне підтвердження отримали через рік • Аналіз ДНК підтвердив загибель на Донеччині воїна з Тернопільщини • Підтверджено загибель на Донеччині сапера з Тернопільщини • Військовий з Гусятинщини Василь Кондрат нагороджений відзнакою Президента України • На Донеччині внаслідок удару БпЛА загинув воїн з Тернопільщини • Головний поліцейський Тернопільщини оприлюднив відео з ТЦК, у туалеті якого застрелився чоловік • У Тернополі сталася ДТП за участю швидкої (фото) • В громаді на Борщівщині виявили чимало порушень природоохоронного законодавства • Стали відомі результати матчів ігрового дня чемпіонату Тернопільщини з футболу • На Бучаччині чоловіка засудили за жорстоке знівечення обличчя односельця • Спочила у Бозі вчителька з фізика та математики з Гусятинщини • Головний поліцейський Тернопільщини взяв під особистий контроль загибель тернополянина у ТЦК • У ТЦК підтвердили загибель у їхньому приміщенні тернополянина • У Тернополі на території ТЦК помер 46-річний тернополянин • У начальника Тернопільської ОВА Тараса Пастуха буде ще один заступник • У Тернополі оприлюднили дати останніх дзвоників та літніх канікул у школах • Компанія з Тернополя потрапила до ТОП-10 виробників молочної продукції • У Києві кількість постраждалих через російську атаку зросла до 34, серед них – двоє дітей
rss

Найвідоміший волонтер з Тернопільщини придбав космічний супутник для ЗСУ


Опубліковано: 18 Серпня 2022р. о 21:44

Уродженець Збаража, що на Тернопільщині та Засновник благодійного фонду Сергій Притула, якому українці за три дні надонатили 600 мільйонів гривень на «народні байрактари», повідомив, що за гроші на БПЛА, які турецька компанія «Baykar» вирішила передати Україні безкоштовно, фонд купив космічний супутник.

– Ми чекали цього дня, ви чекали цього дня, і от він настав. Сьогодні із гордістю та радістю нарешті можу оголосити, куди пішли зібрані кошти з проекту «Народний Байрактар». Я дякую усім, хто виявив терплячість, очікуючи на те, що я зараз повідомлю. Українці, ви – космос. Ми купили супутник! «Бавовни» буде багато», – повідомив Сергій Притула.

За його словами, Україна також матиме доступ до бази даних супутникових знімків сузір’я ICEYE: «Відтепер наша армія буде максимально швидко отримувати супутникові знімки високої якості, які допоможуть нам з оперативним плануванням операцій».

Як зазначив Сергій Притула, ротреби у нашого війська не зменшуються, окрім таких глобальних проектів є також щоденні потреби в оптиці, тачках, медицині, БПЛА.

– Тож прошу вас по можливості регулярно підтримувати фонд фінансово, щоб ми могли закривати якомога більше потреб ЗСУ, – підсумував Сергій Притула.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , ,





Новини
25 Травня
24 Травня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше