Найсвіжіше:
• «Московський» піп побив сестру загиблого військового • Більше двох років рідні чекали та вірили в диво: на Запоріжжі загинув військовий з Тернопільщини • На Донеччині загинув 51-річний військовий з Тернопільщини • Головний тренер бучацького «Колоса» Роман Курдупель: «Третє підсумкове місце – нормальний результат» • У Кременця з’явитися ще одне місто-партнер, цього разу з Канади • Чому укуси бліх становлять загрозу для людей із чутливою шкірою • Торгівлю людьми інкримінують слідчі поліції 34-річному жителю Кременця • Юнаки зі Зборова стали чемпіонами Дитячої футзальної ліги Тернопільщини (+фото) • Оштрафували перевізника, який нахамив військовослужбовцю • На Тернопільщині викрили командира, який залучив солдата для ремонту будинку доньки • Ще один воїн з Тернополя поповнив Небесне царство: останній бій прийняв на Донеччині • В автотрощі на Монастирищині зіткнулися три автівки • Стоматолога, в якого помер хлопчик при лікуванні зубів у Тернополі, відсторонили від займаної посади • Понад півроку вважався безвісти зниклим: на Донеччині загинув військовий з Тернополя • У селі під Тернополем молодик незаконно зберігав наркотичні засоби • Вища Тернопільська футзальна ліга: впевнена перемога МФК «Тернопіль», вольова звитяга «Гермеса-7» і гол та автогол Ваврика • У Тернополі відбудеться вручення премії Братів Лепких • Тротуарна плитка від бренду Avenue від Ковальської, яка витримає будь-які умови • Хотів купити авто в інтернеті: шахрай ошукав жителя Чортківщини на 82 тисячі гривень • У Заліщицькій громаді оголошено День жалоби за загиблим колишнім футболістом “Дністра” • На Донеччині загинув 23-річний військовослужбовець з Тернопільщини • Патчі під очі: секрет свіжого погляду без слідів втоми • На Буковині викрили компанію, яка постачала до РФ мікрочипи для ракет та безпілотників • “І куля його минула”: на Тернопільщині водій та перевізниця цькували учасника бойових дій • Остання дорога до рідного дому довжиною 20 місяців: громада зустріла загиблого воїна
rss

На замовлення спецслужб рф палили адмінбудівлі на Тернопільщині – двом громадянам повідомлено про підозру


Опубліковано: 6 Грудня 2024р. о 8:15

За процесуального керівництва Тернопільської обласної прокуратури повідомлено про підозру двом громадянам, які на замовлення кураторів – співробітників спецслужб рф палили на Тернопільщині  адміністративні будівлі. Про це повідомляє Офіс Генерального прокурора.

У листопаді 2024 року двох тернополян завербували співробітники спецслужб рф. Їхнім «тестовим» завданням було підпалити адмінбудівлю сільради в одному із сіл у Тернопільському районі.

Підозрювані розбили вікно у приміщенні сільської ради, вилили легкозаймисту рідину та підпалили її. Вчинене вони фіксували на відео.

Всіх підозрюваних затримано та обрано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою.

Їм інкриміновано умисне знищення чужого майна шляхом підпалу (ч. 1 ст. 114-1, ч. 2 ст. 194 КК України).

Досудове розслідування здійснюється територіальними підрозділами СБУ та Нацполіції України за оперативного супроводу СБУ.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:





Новини
21 Січня
20 Січня
Який рівень інфляції ви очікуєте у 2025 році?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше