Найсвіжіше:
• Серце не витримало: помер начальник інженерно-саперної групи з Тернопільщини • За смерть велосипедиста в ДТП водій з Тернополя отримав три роки іспитового терміну • Тернопільщина матиме ще одного представника у професійному футболі • Обираємо лічильник банкнот, який реально підходить під ваш бізнес • Команда з Борщівщини – перший фіналіст Ліги чемпіонів Тернопільщини • Чому не ремонтуються дороги і тротуари у Чорткові: пояснення влади • За 9 тисяч доларів обіцяли незаконний виїзд за кордон: у Бережанах викрили двох спільників • На Тернопільщині викрито заступника начальника ТЦК за вимагання хабаря • Негода на Тернопільщині: майже 4,8 тисячі абонентів залишаються без електропостачання • Півтора роки вважався зниклим безвісти: війна забрала життя солдата з Тернопільщини • На Тернопільщині 17-річний мотоцикліст отримав травми в ДТП • Польща встановила особи вісьмох жертв, останки яких знайшли на Тернопільщині • Новий завод на Зборівщині забезпечить паливом птахокомплекси Тернопільщини та Львівщини • На Харківщині загинув авіаційний сапер із Кременецького району • Після наруги над могилою Лепкого представники з Бережан встановили тимчасовий барельєф • Как навсегда избавиться от зависимости: алкоголизм и наркомания – лечатся • Отримав $9 000 за зняття з розшуку – на Тернопільщині судитимуть посадовця підприємства • Житель Тернопільщини через суд скасував наказ про свій призов на військову службу • Перешкоджав ТЦК через Viber: мешканець Шляхтинців отримав 5 років • На Донеччині загинув військовий з Тернопільщини • Кубок Тернопільської області з футболу: визначилися чвертьфінальні пари • Кубок Тернопільської області з футболу: повні статистичні дані + фото • У Бережанах чоловіка підозрюють у торгівлі наркотиками: вдома знайшли канабіс та амфетамін • Вважався зниклим безвісти з 2024 року: Тернопіль прощатиметься з полеглим воїном • Таксі Будапешт — Ужгород: зручний спосіб дістатися до України
rss

На війні загинув колишній футболіст ФК «Борщів»: матч борщівської команди зі збаразькою перенесено


Опубліковано: 13 Листопада 2022р. о 12:18

Сьогодні, 13 листопада, жителі Борщівської громади на колінах з квітами і державними прапорами зустріли та провели в останню дорогу додому, кортеж із тілом загиблого Героя, захисника України, колишнього футболіста ФК «Борщів» Володимира Якимишина, який загинув у бою з російським агресором.

Відповідно до розпорядження міського голови Борщова від 12 листопада 2022 року №03-05/244 в Борщівській міській громаді оголошено триденну жалобу з 12 листопада по 14 листопада 2022 року за загиблим молодшим сержантом Володимиром Якимишином.

Рішенням Асоціації футболу Тернопільщини матч 18-го туру першої ліги чемпіонату Тернопільської області між командами ФК «Борщів» – «Галич» (Збараж), який мав відбутися у Борщові 13 липня о 13 годині пересенено на 20 листопада.  

Схиляємо голову у скорботі та молитві.  Пам’ять про Героїв-захисників України вічно житиме в наших серцях. Вічна пам’ять!


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки:





Новини
14 Липня
13 Липня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше