Найсвіжіше:
• «Нива» проведе домашній матч Кубка України не в Тернополі: де відбудеться гра з «Буковиною» • Як вибрати келихи для дому: прозорі чи кольорові, гладкі чи фактурні • П’яний водій із 3,48 проміле спричинив ДТП на Тернопільщині: згодом з’ясувалася несподівана деталь • Кубок Тернопільської області: стали відомі фіналісти • Опублікували унікальне фото останньої боївки ОУН на Зборівщині • Стали відомі результати матчів ігрового дня чемпіонату Тернопільщини з футболу • На Гусятинщині громаді передали безхазяйне майно вартістю понад 9 млн грн • У Тернополі чоловіка засудили за крадіжку газу • Міський голова закликав утриматися від купівлі будівлі у Чорткові (фото) • Псевдобанкір ошукав жительку Кременця на 28 тисяч гривень • Воїн з Тернопільщини з позивним «Хижак» нагороджений «Хрестом доблесті» • На Донеччині помер 23-річний прикордонник з Тернопільщини • Ексголкіпер тернопільської «Ниви» та чортківського «Кристала» потрапив у скандал • На Харківщині помер 55-річний захисник із Бучаччини • День міста у Тернополі: програма заходів 14-16 серпня • На війні загинув 20-річний оператор БпЛА із Бучаччини • Війна обірвала життя 50-річного гранатометника з Тернопільщини: причина смерті – гостра серцево-судинна недостатність • Нагодувати людей у надзвичайних умовах – це дуже відповідально • New Brain: відгуки студентів та огляд школи іноземних мов • Потрійна ДТП на Тернопільщині: водія Peugeot затисло в автомобілі, постраждала дитина • Вчинив ДТП у Теребовлі та зник: поліція розшукує жителя Гусятинщини (фото+відео) • Спочив у Бозі відомий на Зборівщині лікар • У Тернополі відбудуться установчі збори асоціації нащадків українських жертв польських репресій • Які ключові характеристики у вуличних камер відеоспостереження • На Тернопільщині державі повернули будівлю вартістю понад 50 млн грн
rss

На Тернопільщині засудили на 9,5 років молодика, який займався збутом психотропів


Опубліковано: 6 Квітня 2025р. о 10:30

На Тернопільщині 20-річного молодика судили за збут психотропних речовин, повідомляє прокуратура Тернопільської області.

Хлопець отримав покаранення у вигляді 9 років 6 місяців позбавлення волі з конфіскацією всього майна, крім житла.

З’ясовано, що через Telegram-канал він зробив замовлення, а в січні цього року приїхав до Кам’янця-Подільського, щоб забрати його з поштомату. У посилці було 195 зіп-пакетиків з особливо небезпечною психотропною речовиною – PVP.

В той же день, під час розкладання заборонених речовин, його затримали правоохоронці.

Із вилученого в нього мобільного телефону стало відомо, що до затримання хлопець зумів розкласти та заховати вже півсотні закладок, які працівники поліції за допомогою наявних фотознімків відшукали та вилучили.

Вирок суду не набрав законної сили та може бути оскаржений в апеляційному порядку. Молодик перебуває під вартою.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:





Новини
9 Серпня
8 Серпня
7 Серпня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше