Найсвіжіше:
• Трагедія на Сереті: зіткнулися два човни, загинув 56-річний чоловік • У ТЦК заявили про напад на військовослужбовців у Тернополі та заволодіння їхнім майном • Моторошна трагедія у Тернополі: двоє чоловіків загинули під шестиметровим завалом • У Тернополі конфлікт із представниками ТЦК переріс у сутичку: є постраждалі • Що подарувати дитині на день народження в 8 років: ідеї від експертів • На Черкащині внаслідок вогнепального поранення загинув воїн з Гусятинщини • Футбольна Тернопільщина: команди з Великої Березовиці та Підволочиська переможця не виявили • У Донецькій області загинув військовий з Тернополя • Трагедія на Коновальця: під час будівництва колектора землею засипало двох працівників • Ліфчик-невидимка: як вибрати модель під відкритий одяг • Перестало битися серце учасника бойових дій з Шумщини • На війні загинув мінометник з Тернопільщини • Поліцейські вручили підозри чотирьом членам злочинної організації, яка ошукала громадян Латвії на понад 5,5 млн грн • Майже два роки вважався зниклим безвісти: ДНК-експертиза підтвердила загибель воїна з Тернопільщини • У Зборові водій “Пежо” за нетверезу їзду отримав 17000 грн штрафу • Криївки у помешканнях – на Тернопільщині викрито 4 осіб у незаконному зберіганні зброї • З ворожого полону повернувся мешканець Шумщини • У Тернополі рецидивіст викрав ноутбук з офісу, видаючи себе за клієнта • Зборівщина втратила Героя: серце захисника зупинилося на Миколаївщині • Як обрати кращий сервіс доставки води в Києві: чек-лист • Дружина співака з Тернопільщини приголомшила схожістю 5-річного сина з бабусею • Дністер увійшов у період критичного маловоддя: рівень води опустився до історичних мінімумів • Уродженку Кременеччини удостоєно звання Заслужений журналіст України • На війні загинув захисник України з Теребовлянщини • «Водна арена Тернопіль» руйнується та заростає: чому занепадає об’єкт за 100 млн грн
rss

На Тернопільщині за завищеною ціною продавали електроенергію для лікарні 


Опубліковано: 14 Грудня 2024р. о 11:15

Прокурори у суді домоглись повернення коштів, витрачених через неправомірне завищення цін на електроенергію. Про це повідомляє Тернопільська обласна прокуратура.

“Господарський суд Тернопільської області задоволив позов Тернопільської окружної прокуратури в інтересах держави про визнання недійсними додаткових угод до договору про постачання електроенергії споживачу та стягнення коштів у розмірі майже 400 тис грн”, — йдеться в повідомленні.

Прокуратура встановила, що при укладенні додаткових угод між енергопостачальником та однією з лікарень, документи, які подані для аргументації підвищення ціни на електричну енергію, не підтверджують ріст цін на ринку. Вказане залишилось поза увагою службових осіб лікувальної установи.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:





Новини
26 Серпня
25 Серпня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше