Найсвіжіше:
• Помер видатний учений-медик з Бережан • Донація крові та презентація книги: у Тернополі вшанують пам’ять Героя України Сергія Коновала • У відомого тернопільського забудовника проводять обшуки • Герой Козівщини та Бережанщини: ДНК-експертиза підтвердила загибель воїна на Донеччині • Тернопільщина в числі лідерів за зростанням вартості житла на вторинному ринку • На Херсонщині прийняв свій останній бій воїн з Тернопільщини • На Харківщині загинув сержант з Борщівщини • Суд відпустив на волю підозрюваного у трьох спробах зґвалтування мешканця Тернопільщини • Як вибрати оптимальний дуйчик для дому чи офісу • Розклад святкових богослужінь у церквах Тернополя на Вербну неділю • У Тернополі проведуть майстер-клас з розпису писанок • Дівчина з Кременеччини отримала грант по пошиття церковного одягу • У Кременецьких горах закликають берегти чистоту заповідних вершин • У центрі Тернополя сталася стрілянина • Спочив у Бозі досвідчений лікар з Бережанщини • Зміни в мобілізації та СЗЧ, терміни служби, виплати – Міноборони готує низку рішень для війська • Очільник Тернопільщини ніколи не пропонував знизити мобілізаційний вік до 18 років • На Запоріжжі загинув офіцер з Борщівщини • Тернопільська мерія заявила, що львівські власники ФК “Нива” використовують стадіон для власного збагачення • На Донеччині загинув командир екіпажу БпЛА з Тернопільщини • “Ниві” не дозволили проводити матч на стадіоні в Тернополі • На Запоріжжі загинув ще один Герой з Тернополя • На Гусятинщині невідомі викрали дерева із Алеї Героїв • На Тернопільщині викрито директора лікарні на незаконних схемах • Коропецька селищна рада незаконно привласнила 17,76 га землі 
rss

На Тернопільщині водій вантажного автомобіля на міжнародній трасі в’їхав у дельтаблок (+фото)


Опубліковано: 20 Січня 2023р. о 12:43

У ніч на 18 січня в селі Нагірянка Чортківського району трапилася дорожньо-транспортна пригода без потерпілих. Водій вантажного автомобіля в’їхав у дельтаблок на трасі М-19. Про це повідомили у Службі автомобільних доріг у Тернопільській області.

За повідомленням поліції, причиною аварії було перевищення безпечної швидкості. Бетонне огородження підтвердило свою ефективність на ділянці дороги та вберегло вантажівку від з’їзду в яр.

Служба автомобільних доріг у Тернопільській області боротиметься за відшкодування державі завданих збитків. Підрядній організації доручили ліквідувати наслідки ДТП та встановити дельтаблоки назад.

Напередодні підрядна організація монтувала бетонні конструкції на іншій ділянці траси М-19: поблизу села Воля Тернопільського району. Там теж на дельтаблоки наїхав транспортний засіб.

Лише протягом 2022 року в Тернопільській області трапилося 8 ДТП, у яких пошкодили бар’єрне огородження на державних автошляхах. Понівечено 120 метрів конструкцій.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Рубрика:
Мітки:





Новини
4 Квітня
3 Квітня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше