Найсвіжіше:
• В магазинах Тернопільщини виявили фальшиве масло • Прокат авто в Ужгороді для подорожі, весілля чи відрядження • Футбольна Тернопільщина: ФК «Теребовля» вперше забиває, однак програє команді з Почаєва • У Тернополі зупинили водія з ознаками сп’яніння, який уже позбавлений права керування • Жителю Бучача за вчинення крадіжки загрожує до 8 років тюрми • Скандал у Чорткові: жоден автобус приватного перевізника не виїхав на маршрут • Тернопільська митниця викрила махінацій на 20 мільйонів гривень • На Козівщині неповнолітній мотоцикліст потрапив до лікарні • ДНК-тест підтвердив загибель на Харківщині воїна з Тернопільщини • Гусятинські депутати вирішити добудувати реабілітаційний центр «Жива вода» • Предстоятель ПЦУ візьме участь у вшануванні Тернопільської чудотворної ікони Божої Матері • 5 поширених міфів про кредит онлайн • Під Тернополем збірна України WU15 розгромила хмельничанок • Особливості літнього спецодягу: як вибрати найкращий • Брати-близнюки зі Зборова покинули футбольний клуб «Лівий берег» • Відома сучасна зарубіжна проза: Особливості жанру • Губернатор пообіцяв допомогти з ліцензією спиртзаводу на Тернопільщині • На Бучаччині землі “Поселення Нагіряни” повернуто державі • Житель Тернопільщини організував незаконне переправлення чоловіків до Білорусі • На Донеччині загинув військовий з Тернополя • Футбольна Тернопільщина: команда з Гусятинщини здобула вольову перемогу над представником Підволочищини • На Запоріжжі загинув воїн з Тернопільської області • У Кременці ТЦК мобілізували настоятеля Почаївського монастиря • Поліцейські оголосили підозру жителю Заліщицької громади за збут наркотиків • Скандал на Тернопільщині: зупинено самовільне будівництво 
rss

На Тернопільщині водій Део хотів відкупитися від патрульних


Опубліковано: 7 Квітня 2025р. о 12:29

Намагався надати неправомірну вигоду поліцейським: жителю Тернополя загрожує до 4 років позбавлення волі. Фігурант хотів «відкупитися» від адміністративної відповідальності за керування автомобілем у стані сп’яніння. За даним фактом слідчі поліції розпочали кримінальне провадження.

Під час нагляду за безпекою дорожнього руху співробітники сектору реагування патрульної поліції відділення поліції №1 м. Тернопіль зупинили водія автомобіля Daewoo Lanos, який порушив правила дорожнього руху. Під час спілкування з керманичем, 37-річним жителем Тернополя, правоохоронці помітили у нього явні ознаки сп’яніння.

Правопорушник почав пропонувати поліцейським 10 000 гривень неправомірної вигоди, щоб вони не складали на нього адміністративний протокол за ст. 130 КУпАП (керування транспортними засобами особами, які перебувають у стані сп’яніння). Факт корупційного діяння задокументувала слідчо-оперативна група.

Пізніше результат огляду у медзакладі підтвердив те, що фігурант керував автомобілем напідпитку.

За фактом пропозиції неправомірної вигоди службовій особі слідчі поліції розпочали кримінальне провадження відповідно до ч. 1 ст. 369 Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання від штрафу до 4 років позбавлення волі.

Також на водія складено адміністративний протокол за ст. 130 КУпАП (керування транспортними засобами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння). За таке правопорушення передбачено штраф – 17 тисяч гривень.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:




Новини
13 Червня
12 Червня
За кого ви проголосуєте, якщо вибори президента відбудуться у 2025 році?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше