Найсвіжіше:
• В Україні вводять нові санкції проти найбагатшого уродженця Тернопільщини • Від сьогодні через Тернопіль почав курсувати новий поїзд до Карпат • Завтра Тернопільщину чекає погодна небезпека • Засудили шахрайку, яка хотіла нажитися на потерпілих від ракетного удару в Тернополі • У Тернополі та громадах знову змінили черги вимкнення світла • На Тернопільщині судитимуть шістьох осіб за збут наркотиків і незаконний обіг зброї • Біля Старого парку в Тернополі збудують новий ЖК на 4-10 поверхів • На Тернопільщині судитимуть інженера за неякісний ремонт дороги • До суду направлено справу спільників, які привласнили кошти на ремонті приміщення ДСНС на Тернопільщині • На Кременеччині п’яний водій збив неповнолітню дівчину • На Запоріжжі останній бій прийняв воїн з Тернопільщини • На Запоріжжі загинув молодший сержант з Бережанщини • На Тернопільщині жінка спалила живцем коханку чоловіка • Масштабна пожежа на Гусятинщині: важкі опіки отримав чоловік • Біля Зборова хочуть збудувати пам’ятний дім чеським воїнам • Тернопільська молодь провела добу в камерах колишнього слідчого ізолятору КДБ • Как выбрать оборудование для малого производства бетонных изделий • 26-річна мешканка Борщева видурювала гроші у знайомих • На Тернопільщині сесія облради не збиралася 8 місяців! • Районний онколог з Тернопільщини вимагав за довідку $1,5 тис • На Харківщині помер військовий з Тернополя • Спочив у Бозі чиновник Тернопільської мерії • На Дніпропетровщині загинув солдат-навідник з Тернопільщини • У Тернополі на пішохідному переході збили жінку • Два роки у ворожому полоні: воїна з Тернопільщини нагородив Головнокомандувач
rss

На Тернопільщині учасники злочинної схеми привласнили 1,8 млн грн на капремонті приміщення ДСНС


Опубліковано: 17 Грудня 2025р. о 15:18

За процесуального керівництва прокурорів Тернопільської обласної прокуратури повідомлено про підозру ще одному учаснику схеми привласнення 1,8 млн бюджетних коштів, виділених на капітальний ремонт будівель ГУ ДСНС у Тернопільській області.

Досудовим розслідуванням встановлено, що у 2022-2023 роках двоє підприємців, діючи спільно з трьома службовими особами ГУ ДСНС, вирішили привласнити бюджетні кошти, виділені на капітальний ремонт адмінприміщень та будівель ГУ ДСНС у Тернопільській області. До своєї діяльності вони залучили інженера технічного нагляду. Відтак той, не перевіривши обʼєм використаних матеріалів, та якість і обсяг фактично виконаних робіт, підписав акти виконаних робіт.

Внаслідок цього підприємці заволоділи 1,8 млн грн бюджетних коштів. Інтересам держави в особі Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області заподіяно шкоду на 1,8 млн грн., – йдеться в повідомленні прокуратури Тернопільської області. 

Інженеру повідомлено про підозру у пособництві заволодінню чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, в умовах воєнного стану, вчиненому в особливо великих розмірах організованою групою (ч. 5 ст. 27, ч. 5 ст. 191 КК України).

Нагадаємо, що у червні цього року іншим учасникам схеми — двом підприємцям і трьом службовим особам ДСНС — було оголошено про підозри у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, в умовах воєнного стану, вчинене в особливо великих розмірах організованою групою (ч. 2, 5 ст. 27 ч. 5 ст. 191 КК України).

Наразі вирішується питання щодо застосування підозрюваному запобіжного заходу. Досудове розслідування здійснюється слідчими ТУ ДБР, розташованого у місті Львові.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Рубрика:




Новини
3 Лютого
2 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше