Найсвіжіше:
• Перестало битися серце ветерана російсько-української війни з Тернопільщини • Єдина в Україні санна траса у Кременці опинилася на межі руйнування • Працівник ТЦК з Тернополя уник покарання за наїзд на велосипедиста, котрий отримав перелом тазу • Альфа-амілаза як маркер захворювань підшлункової залози • На Тернопільщині індустріальний парк отримає 27 млн грн гранту від Швейцарії • На Зборівщині гастролери з Дніпропетровської області викрали буса • Відбулося жеребкування Зимової першості Тернопільщини з футболу • Останній бій прийняв у Донецькій області: на війні загинув воїн з Тернопільщини • На Запоріжжі загинув снайпер з Тернопільської області • В автотрощі загинув офіцер з Тернопільщини • На Чортківщину призначили нового керівника поліції • У Тернополі водій допустив зіткнення одразу з трьома автівками: причина  • Зборівщина отримала нового керівника поліції • Василю Гнатюку дали 15 років за вбивство випускниці з Вишнівця • Команда з Борщева – чемпіон Тернопільської області з футзалу U-15 • У мешканця Кременця вилучили понад 20 грамів забороненої речовини • У Заліщицькій громаді зник чоловік • На Донеччині загинув 30-річний нацгвардієць з Гусятинщини • Вихователька дитсадка з Бучаччини отримала штраф за пропозицію хабаря патрульним • Нові правила дитячих виплат: що зміниться для батьків • Розпочався збір підписів на вшанування пам’яті Героя з Бережанщини, який загинув, захищаючи Україну • На Зборівщині засудили дівчину, яка розсилала чоловікам інтимні фото та відео • Під Покровськом отримав важке поранення: помер воїн з Тернопільщини • Два роки вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув воїн з Тернополя • Як вивчати програмування безкоштовно і оплачувати за результат
rss

На Тернопільщині судитимуть командира незаконного збройного формування, який воював проти ЗСУ на Херсонщині


Опубліковано: 11 Травня 2023р. о 17:00

Прокурори Тернопільської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт щодо мешканця Донеччини, обвинуваченого у державній зраді та колабораційній діяльності (ч. 2 ст. 111, ч. 7 ст. 111- КК України).

За даними слідства, у березні 2022 року донеччанин добровільно вступив до незаконного воєнізованого формування – «113 стрілецького полку мобрезерву 1 армійського корпусу» так званої «ДНР».
Під час тимчасової окупації територій поблизу села Станіслав Херсонського району Херсонської області, він брав участь у бойових діях на боці ворога на посаді командира взводу, а потім – командира роти. Обвинувачений організовував облаштування та діяльність спостережних пунктів та бойових позицій,  проводив передислокацію очолюваних підрозділів, здійснював охорону окупованих територій України та виконував інші злочинні завдання у рядах незаконного військового формування.
Завершено спеціальне досудове розслідування, що здійснювалось слідчими Управління СБУ в Тернопільській області, повідомляє пресслужба Тернопільської обласної прокуратури.

Джерело: ПЕРШИЙ онлайн




Новини
18 Лютого
17 Лютого
16 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше