Найсвіжіше:
• 2,5 роки надій та сподівань: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • Чоловік, який застрелився у туалеті тернопільського ТЦК, виявився уродженцем Луганщини • У Кременці трапилася смертельна аварія • У Бережанах засудили двірника комунального підприємства через бійку • На Зборівщині втопився рибалка з Тернополя • На Запоріжжі загинув молодий воїн з Тернопільщини • Де зупинитися в Солом’янському районі Києва? • Пішов із життя талановитий учитель та мудрий керівник з Гусятинщини • На Бережанщині зіткнулися два мотоцикли: за кермом були 15-річні хлопці • На Зборівщині у ДТП загинув п’ятикласник із Тернополя • У лікарні померла жителька Бучача, яку збив поїзд • У січні пішов служити, а вже в травні загинув 56-річний воїн з Гусятинщини • Реєстратор Монастириської міськради допомагав оформлювати оборонні землі на приватні фірми • На Донеччині загинув воїн із Тернополя: офіційне підтвердження отримали через рік • Аналіз ДНК підтвердив загибель на Донеччині воїна з Тернопільщини • Підтверджено загибель на Донеччині сапера з Тернопільщини • Військовий з Гусятинщини Василь Кондрат нагороджений відзнакою Президента України • На Донеччині внаслідок удару БпЛА загинув воїн з Тернопільщини • Головний поліцейський Тернопільщини оприлюднив відео з ТЦК, у туалеті якого застрелився чоловік • У Тернополі сталася ДТП за участю швидкої (фото) • В громаді на Борщівщині виявили чимало порушень природоохоронного законодавства • Стали відомі результати матчів ігрового дня чемпіонату Тернопільщини з футболу • На Бучаччині чоловіка засудили за жорстоке знівечення обличчя односельця • Спочила у Бозі вчителька з фізика та математики з Гусятинщини • Головний поліцейський Тернопільщини взяв під особистий контроль загибель тернополянина у ТЦК
rss

На Тернопільщині сталася масштабна пожежа: 3 гектари вигоріло вщент (+відео)


Опубліковано: 22 Березня 2022р. о 22:02

Сьогодні, 22 березня, на території м. Копичинці було здійснено підпал очерету навколо річки Нічлавки. Як наслідок випалено близько 3 га екосистеми, постраждали невинні тварини, котрі розпочинали гніздуватись. Пошкоджено електроопору й лінію електропередач поблизу вулиці Долішня.

– Тож, як підсумок, рятувальники місцевої пожежної частини, котрі від початку повномасштабної війни працюють у посиленому режимі, витратили понад дві години на гасіння пожежі. Поліція, що прибула на виклик, замість пошуку диверсійних груп, шукала місцевого палія. Електрики були змушені по випаленій землі, шукати можливість заміни та ремонту електроопори. І це лише один випадок недбайливого ставлення до нашої природи!  Сьогоднішній палій – обов’язково понесе відповідальність за скоєне!, – заявили в Копичинецькій міській раді.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: ,





Новини
25 Травня
24 Травня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше